بهترین سرویس‌ ایمیل مارکتینگ ایرانی و خارجی کدام است؟ + قیمت
نژودا 1401-03-08

همان طور که می‌دانید ایمیل مارکتینگ یکی از اصلی‌ترین روش‌های بازاریابی دیجیتال است که به افزایش وفاداری مشتریان و بهبود آگاهی از برند کمک زیادی می‌کند. در بلاگ نژودا قبلا به معرفی ایمیل مارکتینگ پرداخته‌ایم و در این مقاله قصد داریم بهترین سرویس ایمیل مارکتینگ را به شما معرفی کنیم که فرایند بازاریابی ایمیلی و ردیابی کمپین ها را برای شما ساده‌تر می‌کند.

فهرست مطلب:

بهترین ابزار ایمیل مارکتینگ ایرانی

با توجه به این که ممکن است سایت‌های خارجی محدودیت هایی برای کاربران ایرانی اعمال کنند از نظر افراد متخصص در حوزه مشاوره کسب و کار آشنایی با سرویس‌ های ایمیل مارکتینگ ایرانی ضروری است تا بتوانید بدون نگرانی از بابت محدودیت‌ها و تحریم‌ها از این ابزارها استفاده کنید.

سرویس‌ ایمیل مارکتینگ نجوا

سرویس ایمیل مارکتینگ نجوا یکی از سرویس های قدرتمند و پرطرفدار ایرانی است که زیرمجموعه یکتانت محسوب می‌شود. این سرویس تا 2000 ایمیل رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد و دسترسی به پنل حرفه‌ای را تا 2000 ایمیل برای شما باز می‌گذارد.

این سرویس برای شروع ایمیل مارکتینگ مناسب به نظر می‌رسد؛ زیرا شما می‌توانید یک کمپین تست را اجرا کنید و با چالش‌های مسیر آشنا شوید. از مزایای نجوا می‌توان به پنل کاربری کاربرپسند و ساده آن اشاره کرد که هر فردی می‌تواند با آن کار کند. همچنین این پلتفرم امکان اجرای  A/B تست، اتوماسیون کمپین‌ها و دسته بندی کاربران را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد.

شما همچنین می‌توانید گزارش کمپین خود را نیز مشاهده کرده و کمپین‌های بعدی را با توجه به آن برنامه ریزی و اجرا کنید.تعرفه های سرویس های ایمیل مارکتینگ نجوا به شرح زیر است:

سرویس‌ ایمیل مارکتینگ نجوا

سرویس‌ ایمیل مارکتینگ پاکت

ابزار ایمیل مارکتینگ پاکت در سایت خود ادعا می‌کند:

” با استفاده ازپاکت دیگر دغدغه نوسان قیمت ارز، مسدود شدن IP های ایران، بازنشدن ایمیل‌های ارسالی توسط کاربران، رفتن ایمیل به پوشه اسپم و … را نخواهید داشت.”

پاکت یک سرویس ایمیل مارکتینگ ایرانی است که به اتوماسیون بازاریابی، شخصی سازی محتوای ایمیل، دسته بندی مخاطبان و بهینه سازی ایمیل‌ها کمک می‌کند. علاوه بر این، می‌توان با این سرویس ایمیل‌های مناسبتی و تراکنشی نیز ارسال کرد که به جلب اعتماد کاربران کمک خواهد کرد.

پاکت سرویس رایگان در ختیار شما قرار نمی‌دهد و ساده‌ترین پکیج آن از 360 هزار تومان شروع می‌شود. پکیج‌های پاکت در انواع ماهانه، سه ماهه، شش ماهه و سالانه ارائه می‌شود که برای پلن‌های 6 ماهه و 1 ساله 10 الی 20 درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.

سرویس‌ ایمیل مارکتینگ پاکت

سرویس‌ ایمیل مارکتینگ مِیل چی (mailchi)

میل چی بر خلاف نجوا که سرویس‌های دیگری هم در کنار ایمیل مارکتینگ ارائه می‌دهد، تنها ابزاری برای بازاریابی ایمیلی است و به گفته خود اصلی‌ترین ابزارهای طراحی ایمیل را در اختیار شما قرار می‌دهد. میل چی قالب‌های آماده‌ای در اختیار شما می‌گذارد که می‌توانید با انتخاب و ویرایش آنها ایمیل مورد نظرتان را طراحی کنید.

در این پلتفرم می‌توانید فرایند ارسال ایمیل را اتوماتیک کرده و باافزونه‌ای که در اختیار شما قرار می‌دهد پاپ آپ ارسال کنید و ایمیل کاربران را دریافت کنید. میل چی یک پنل آزمایشی رایگان برای 500 مخاطب و تا 5000 ایمیل در ماه در اختیار شما قرار می‌دهد تا سرویس آن را تست کرده و در صورت نیاز بقیه پلن‌ها را خریداری کنید. قیمت سایر پلن‌های میل چی از 999 هزار تومان آغاز می‌شود.

سرویس‌ ایمیل مارکتینگ مِیل چی (mailchi)

سرویس‌ ایمیل مارکتینگ مِیل تاز (mailtaz)

میل تاز یکی دیگر از سرویس‌های ایمیل مارکتینگ است که به شما اجازه می‌دهد 1000 ایمیل را رایگان ارسال کنید و با دریافت اشتراک ایمیل مارکتینگ آن، بی نهایت ایمیل در ماه ارسال نمایید. از جمله مزایای میل تاز موارد زیر است:

 • گزارش نرخ باز شدن
 • گزارش نرخ کلیک
 • ارسال مستقیم ایمیل به اینباکس
 • دارای فرم ساز
 • طراحی Drag & Drop

تعرفه‌های میل تاز به صورت زیر است:

سرویس‌ ایمیل مارکتینگ مِیل تاز (mailtaz)

سرویس‌ ایمیل مارکتینگ ایمیل ایران (email-iran)

وقتی سرویس ایمیل ایران را باز می‌کنید، یک سایت کاربر پسند مشاهده می‌کنید که امکانات مختلفی را معرفی می‌کند. در سرویس ایمیل ایران می‌توانید کمپین‌های تبلیغاتی خود را برنامه ریزی و ایجاد کنید. در این پلتفرم می‌توانید از سرویس ارسال هدفمند ایمیل و دریافت گزارش کامل نیز استفاده کنید.

تعرفه‌های سرویس ایمیل ایران به شرح زیر است:

سرویس‌ ایمیل مارکتینگ ایمیل ایران (email-iran)

سرویس‌ ایمیل مارکتینگ میلزیلا (mailzila)

میلزیلا یکی از جدیدتریت ابزارهای ایرانی این رده است که ادعا می‌کند تنها پنل بازاریابی ایمیلی با امکانات صد در صد نامحدود و دائمی است. امکانات میلزیلا عبارت‌اند از:

 • لیست ایمیل
 • سگمنت و فیلتر
 • طراحی ایمیل
 • طراحی صفحه
 • طراحی فرم
 • قالب ایمیل
 • شارژ اعتباری
 • ارسال کمپین
 • گزارش ایمیل
 • ارسال خودکار
 • تست اینباکس
 • تست اسپم
 • رتبه ارسال
 • پاکسازی ایمیل
 • دامنه اختصاصی
 • کد و افزونه اتصال
 • پلاگین وردپرس
 • API وب سرویس
 • SMTP سرور
 • IP اختصاصی
 • Hook نوتیفیکیشن

همچین میل زیلا آموزش پنل ایمیل مارکتینگ را هم در اختیار شما قرار می‌دهد تا بدون چالش کمپین‌های خود را تنظیم کنید.

سرویس‌ ایمیل مارکتینگ میلزیلا (mailzila)

بهترین ابزارهای ایمیل مارکتینگ خارجی

اگر هر یک از ابزارهای ایمیل مارکتینگ بالا نتوانست نیازهای شما را به خوبی برطرف کند می‌توانید به یکی از سرویس‌های بازاریابی ایمیلی خارجی که در ادامه معرفی می‌کنیم مراجعه کنید.

سرویس‌ ایمیل مارکتینگ SendInBlue

سرویس‌ ایمیل مارکتینگ SendInBlue

سندین بلو یک سرویس ایمیل مارکتینگ و اس ام اس مارکتینگ است که البته پلن‌های پیامکی آن برای ایران کاربردی ندارد. این ابزار دارای یک پلن رایگان با تعداد مخاطب نامحدود است که با استفاده از هوش مصنوعی می‌توانید کمپین‌های ایمیل مارکتینگ خود را تنظیم کنید.

محدودیت این سرویس 300 ایمیل در روز و در نهایت 9000 ایمیل در ماه است.

سرویس‌ ایمیل مارکتینگ MailChimp

سرویس‌ ایمیل مارکتینگ MailChimp

سرویس MailChimp برای سایت‌های کوچک مناسب‌تر است و امکان سفارشی سازی ایمیل‌ها را نیز فراهم می‌کند. این سرویس امکان زمان بندی ایمیل‌ها، تقسیم بندی کاربران و ارسال 12000 ایمیل رایگان در هر ماه برای 2000 نفر را فراهم می‌کند.

سرویس‌ ایمیل مارکتینگ MailerLite

سرویس‌ ایمیل مارکتینگ MailerLite

میلرلایت یک سرویس ایمیل مارکتینگ کاربر پسند است که می‌توان به کمک آن لندینگ پیج و پاپ آب نیز طراحی کرد. ویژگی قابل توجه این سرویس هماهنگی آن با وردپرس است که باعث شده بسیاری از سایت‌های وردپرس از این سیستم استفاده کنند.

میلرلایت هم مانند میل چیمپ یک پلن رایگان فراهم کرده است که شرایط آن داشتن لیست ایمیلی است که تعداد آن کمتر از 1000 تا باشد. تا زمانی که این شرایط فراهم باشد می‌توانید از سرویس میلر لایت همیشه رایگان استفاده کنید.

امتیاز به مطلب

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام
کپچا code

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید