درباره ما

معرفی آژانس خلاقیت نژودا

درباره ما

معرفی آژانس خلاقیت نژودا

ما در "آژانس خلاقیت نژودا" بر اساس نیازهای شما راهکارها، استراتژی و خدمات مبتنی بر دیجیتال را ارائه می‌دهیم. این خدمات شامل طراحی سایت، اپلیکیشن، پرتال، نرم‌افزارهای تحت وب، طراحی هویت دیجیتالی ، سئوسازی، بازاریابی دیجیتال، مشاوره و طراحی کسب‌و‌کار است. تلاش ما بر آن است تا بر اساس نیازهای شما در مناسب‌ترین زمان و هزینه‌، کسب‌و‌کار شما را دیجیتالی کنیم. خدمات و راهکارهای ما بر اساس اهداف شما، بازار شما و کمک برای اجرای ایده‌های بزرگ شماست.

خلاقیت، راهکار، کارایی
ما عاشق ایده‌ها، مفاهیم، داده‌ها و راهکارها هستیم و تلاش می‌کنیم تا اساس خدمات و راهکارهای خود را با ارزش‌های اصلی نژودا تنظیم کنیم. ارزش‌های اصلی نژودا «خلاقیت، راهکار، کارایی» است. "خلاقیت" به ما در پرورش و خلق ایده‌های بزرگ کمک می‌کند. اما ایده‌ها صرفا ایده نیستند و برای پیاده‌سازی آن‌ها نیاز به "راهکار"های هوشمندانه و بهینه داریم که دارای "کارایی" باشند.

چرا "نژودا" ؟
ما در نژودا جمعی از متخصصین در حوزه‌های متنوع هستیم که در تلاشیم تا به کسب‌و‌کار شما کمک کنیم تا تجلی قدرتمندی در فضای دیجیتال داشته باشید. ما باور داریم که برای حصول یک نتیجه‌ی مطلوب هیچ چیز تصادفی نیست. بنابراین تصمیمات و فعالیت‌های ما در راستای نتیجه‌گرایی تنظیم می‌شود تا نتیجه را خلق کنیم. در تلاش برای رسیدن به نتیجه‌ی دلخواه شما، تیم نژودا بخشی از تیم شماست. از ترکیب اشتیاق شما و تخصص و سابقه‌ی ما، دستیابی به ایده‌های بلندپروازانه‌ی شما یک تلاش جمعی لذت‌بخش است.