مشاوره کسب و کار نژودا، کسب و کارتان را در اوج تصور کنید
خدمات

مشاوره کسب و کار

کسب‌و‌کارتان را در اوج تصور کنید: "ما آن را عملی می‌کنیم"

برای به حداکثر رساندن کارایی و سودآوری کسب‌و‌کار شما، هدف ما و شما یکی است. برای دستیابی به این هدف تلاش می‌کنیم تا فرآیندهای کسب‌و‌کار شما را بهینه‌تر کنیم. هم‌چنین با استفاده از رویکردهای ساختارمند و فناوری‌های پیشرو به افزایش عملکرد موثر شما کمک خواهیم کرد. چرا که باور ما بر این است که همیشه راه‌های بهتری برای رشد یک کسب‌و‌کار وجود دارد. راه‌هایی که به ساختن یک چشم‌انداز شفاف و الهام‌بخش و استراتژی قدم‌به‌قدم منتهی شود. ما به شما کمک می‌کنیم تا با یک نقشه‌ی راه Agile به اهداف‌تان دست پیدا کنید. قدم اول برای شروع این مسیر درخواست مشاوره است که می‌توانید از لینک زیر و یا شماره‌های تماس موجود، اقدام کنید.

مشاوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی

شرکت فناوری اطلاعات نژودا
لپتاپ

ارزیابی

برای شروع کار، طی جلسات مشاوره اهداف، نیازها، ارزش‌ها، مخاطب، رقبا، بودجه، چالش‌ها و فرصت‌های کسب‌و‌کار شما مشخص می‌شود. مطابق با آن متخصصان باتجربه‌ی ما در این حوزه به تحقیقات، تحلیل و ارزیابی این اطلاعات می‌پردازند تا متناسب با آن بتوانند راهکار ارائه دهند. این راهکارها در قالب یک سند استراتژی کسب‌و‌کار به شما ارائه می‌شود.

لپتاپ

استراتژی

مطابق با اطلاعات جمع‌آوری‌شده حول محور کسب‌و‌کار شما، می‌توان استراتژی بهینه برای دستیابی به اهداف کوتاه‌مدت و بلندمدت شما را تنظیم کرد. بر اساس این استراتژی تدوین‌شده، نحوه دستیابی به اهداف توسط نقشه اجرایی قدم‌به‌قدم مشخص شده است. حرکت مطابق با این استراتژی به کسب‌و‌کار شما کمک می‌کند تا در جهت صحیح در حال پیش‌روی باشد. معیارهای پیش‌روی در جهت دستیابی به اهداف مطابق با KPI هایی است که متناسب با شرایط کسب‌و‌کار و بازار شما تعریف‌شده و بر اساس آن‌ها سنجیده می‌شود. هم‌چنین یکی از محورهای اصلی تمرکز متخصصان ما در این سند، ارائه‌ی راهکارهای مبتنی بر دیجیتال است. بدین‌ترتیب با استفاده از تکنولوژی، عملکرد و حضور شما در فضای دیجیتال نیز سازماندهی و بهینه می‌شود.

بک گراند
لپتاپ

پیاده‌سازی

طی فرآیند پیاده‌سازی؛ استراتژی یک کسب‌و‌کار به فعالیت‌ها و کارهایی برای انجام تبدیل می‌شوند تا به اهداف مطلوب دستیابی پیدا کرد. موفقیت هر کسب‌و‌کار در این مرحله به توانایی‌های تیم و اجرایی‌شدن فعالیت‌ها بستگی دارد. پیاده‌سازی راهکارها و استراتژی دیجیتال کسب‌و‌کار شما توسط آژانس نژودا امکان‌پذیر است.

مشاوره

کسب و کار

مشاوره حرفه‌ای کسب‌و‌کار به شرکت‌ها کمک می‌کند تا به اهداف مدنظرشان دست پیدا کنند. هم‌چنین مشاوره کسب‌و‌کار برای ساده‌سازی یا بهینه‌سازی بخش‌های مختلفی از یک کسب‌و‌کار مانند فروش، تکنولوژی، بازاریابی و موارد دیگر نیز مؤثر است. استفاده از یک مشاور خارج از کسب‌و‌کار شما کمک می‌کند تا از دید درون سازمانی فاصله گرفته و با وسعت دید بیشتری بتوانید مشکلات، فرصت‌ها و چالش‌ها را در نظر بگیرید. از همین رو مشاور متخصص در کنار شما قرار می‌گیرد تا با تحلیل و ارزیابی کسب‌و‌کار شما بتواند درک عمیق‌تری از فرآیندها و وضعیت فعلی شما را ارائه کند. بر اساس این تحلیل‌ها، مشاور راهکارهای متناسب برای دستیابی به اهداف کسب‌و‌کار شما را تعیین کرده و در قالب یک سند استراتژی تدوین می‌کند.

اطلاعات بیشتر

2960 مشاوره انجام شده

مشاوره کسب و کار نژودا در اصفهان

فهرست مطلب:

مشاوره کسب و کار ،گامی هوشمندانه برای تجربه لذت قرار گرفتن در اوج

هر کسب و کاری می‌خواهد در حوزه خود به نهایت سودآوری و موفقیت برسد؛ برای دستیابی به این هدف، برداشتن یک گام هوشمندانه شما را از رقبا متمایز می‌کند و شما را در مسیر درست قرار می‌دهد؛ برای این گام تنها کافی است از خدمات مشاوره کسب و کار استفاده کنید تا با استفاده از روش‌های ساختارمند و اصولی، نقشه راهتان را مشخص کنید و مسیر موفقیت را با سرعت بیشتری طی کنید.

مشاوره کسب و کار ،گامی هوشمندانه برای تجربه لذت قرار گرفتن در اوج

با توجه به این که شرایط اقتصادی و اجتماعی، روزانه سرنوشت هزاران کسب و کار را تغییر می‌دهد، مشاوره کسب و کار یکی از ضروری‌ترین اقداماتی است که باعث می‎‌شود تاثیر این اتفاقات را روی کسب و کار خود تا حد زیادی خنثی کنید. یک مشاور خبره و آگاه به شما کمک می‌کند تا تهدیدها را به فرصت تبدیل کنید و از موقعیت‌های ایجاد شده بیشترین بهره را ببرید.

مشاوره کسب و کار در اصفهان

مشاوره کسب و کار می‌تواند در هر مرحله‌ای کسب و کار را متحول کند؛ چه قصد راه‌اندازی یک کسب و کار جدید را داشته باشید یا بخواهید آن را ارتقا دهید تا سود بیشتری برایتان داشته باشد، کافی است از مشاوره کسب و کار حرفه‌ای کمک بگیرید.

مشاوران کسب‌و‌کار نژودا بینشی عمیق در درک کسب‌و‌کارتان و بازاری که در آن فعالیت می‌کنید را به شما می‌دهند و برای دستیابی به اهداف‌تان به شما راهکار می‌دهند. مشاوره کسب‌و‌کار تلاش می‌کند تا تلاش‌های شما در مسیر مناسب انجام شود، عملکرد شما به بهترین روش ممکن بهینه‌سازی شود و بالاترین بازده را داشته باشد. هدف ما این است که استراتژی‌های موفقی را به شما ارائه دهیم که قابل پیاده‌سازی و منطبق بر توانایی‌های تیم شما باشد. علاوه‌بر آن، مهم است که نتایج اقدامات آنالیز شود تا مراحل بعدی بازده بیشتری داشته باشد. ما در زمینه‌ی ارائه سرویس خدمات مشاوره کسب و کار، طراحی سایت ، سئو سایت ، طراحی وب اپلیکیشن و … یک آژانس همه جانبه هستیم. کارشناسان نژودا از شروع مشاوره تا پیاده‌سازی مراحل و آنالیز آنها کنار شما خواهند بود و در هر مرحله می‌توانید از راهنمایی آنها بهره‌مند شوید.

انواع مشاوره کسب و کار

انواع مشاوره کسب و کار

سرویس‌های مشاوره کسب‌و‌کاری که ما در نژودا ارائه می‌دهیم شامل موارد زیر است:

 • مشاوره کسب‌و‌کار آنلاین : این سرویس جهت کسب‌و‌کارهایی که در فضای آنلاین مشغول فعالیت هستند، طراحی شده است. با توجه به این که امروزه اکثر کسب و کارها وارد فضای آنلاین شده‌اند، استفاده از این خدمات می‌تواند در رشد و توسعه کسب و کار بسیار موثر باشد.
 • مشاوره استارت‌آپ : مشاوران متخصص نژودا می‌توانند به استارت‌آپ‌های نوپا کمک کنند تا از اشتباهاتی در حوزه‌های مالی و زمانی پرهیز کنند و با ریسک‌ها و چالش‌های هرکدام آشنا شوند. استفاده از این خدمات به شما کمک می‌کند بحران‌های مسیر را به خوبی شناسایی کنید و با کمک استراتژی‌های صحیح آنها را به فرصت تبدیل کنید.
 • مشاوره ایده: کارشناسان نژودا به شما کمک می‌کنند تا ایده خود را به درستی ارزیابی و امکان سنجی کنید؛ به این ترتیب می‌توانید از ضررهای احتمالی پیشگیری کنید، نیازهای کسب و کار خود را بسنجید و در صورت نیاز ایده‌ی مطرح‌شده را اصلاح کنید. علاوه بر این می‌توانید برای مراحل اجرای ایده کم از مشاوره کارشناسان ما بهره‌مند شوید تا اولین گام‌های خود را قدرتمند بردارید.
 • مشاوره بازاریابی : با انجام تحقیقات بازار و تدوین استراتژی بازاریابی توسط مشاوران ما می‌توان یک برنامه اجرایی جهت بازاریابی و افزایش فروش تهیه کرد که مسیر موفقیت شما را تسهیل می‌کند. سپس با استفاده از این برنامه و ابزارهای لازم در مسیر دستیابی به هدف‌های بازاریابی قدم‌های بعدی شما مشخص می‌شود و پله به پله پیشرفت را تجربه می‌کنید.
 • مشاوره دیجیتال مارکتینگ : امروزه وارد شدن در حوزه دیجیتال مارکتینگ در رشد، توسعه و سودآوری هر کسب‌و‌کاری بسیار موثر است. این جنبه‌ی یک کسب‌و‌کار، بخش حیاتی در رقابت و تعامل با مخاطبان به‌شمار می‌رود. کارشناسان دیجیتال مارکتینگ نژودا با مشاوره در این زمینه به شما کمک می‌کنند تا پروژه‌های دیجیتال خود را هدف‌گذاری و اجرا کنید.
 • ارائه بیزینس پلن : طرح کسب و کار یا بیزینس پلن یکی از اصلی‌ترین خدمات نژودا است که به وسیله آن هر آنچه برای رسیدن به هدف نیاز دارید، در قالب یک طرح به شما ارائه می‌شود و می‌توانید برنامه رشد و توسعه کسب و کار خود را از ابتدای مسیر بدانید.

ویژگی‌های یک مشاور حرفه‌ای کسب و کار

هر شخصی که صرفا تحصیلات مرتبطی در زمینه مشاوره کسب و کار داشته باشد، لزوماً یک مشاور توانمند و قابل اعتماد نیست. مشاوره کسب و کار حرفه‌ای مستلزم تجربه، دانش، مهارت و آگاهی نسبت به چالش‌های مسیر است. در این قسمت مهارت‌ها و توانمندی‌هایی که یک تیم مشاوره کسب و کار باید داشته باشد را به شما معرفی می‌کنیم:

 • مشاور کسب و کار باید خود تجربه کارآفرینی داشته باشد تا بتواند به خوبی چالش‌های مسیر را درک کند. اگر فرد در این زمینه از تجربه کافی برخوردار نباشد، ممکن است فرصت‌های ارزشمندی را از دست بدهید.
 • یک تیم مشاوره کسب و کار باید مهارت کافی در برنامه‌ریزی و تعیین استراتژی داشته باشد تا بتواند با توجه به مدل کسب و کار و فعالیت شما، نقشه راه را برای شما تعیین کند.
 • مهارت در شناخت رفتار کاربران و آنالیز آنها یکی از ضروری‌ترین توانمندی‌های یک تیم مشاوره کسب و کار است که قدم‌های بعدی نیز تا حد زیادی به آن وابسته است؛ تیم نژودا با مهارت بالایی که در شناسایی پرسونای مخاطبان و نیازهایی آنها دارند، یک استراتژی هوشمندانه ارائه می‌دهد.
 • خلاقیت یکی از اصلی‌ترین عناصر مشاوره کسب و کار است. نیروهای خلاق نژودا با ارائه راهکارهای مبتکرانه به شما کمک می‌کنند به شیوه‌ای متفاوت و منحصر به فرد در حوزه خود بدرخشید و از رقبا متمایز شوید.
 • برنامه‌ریزی مارکتینگ و بازاریابی، مهارتی است که هر تیمی از عهده آن برنمی‌آید. آژانس خلاقیت نژودا با تجربه‌ای که در زمینه تحقیقات بازار و شناسایی پرسونای مخاطبان دارد، یک مشاوره تخصصی و مفید در زمینه بازاریابی ارائه می‌دهد که می‌تواند سود کسب و کار شما را به شدت افزایش دهد.
 • آنالیز میزان رشد و برنامه‌ریزی برای پیشرفت بیشتر کسب و کار نیز یکی از توانمندی‌های اصلی یک تیم حرفه‌ای مشاوره کسب و کار است. بسیاری از تیم‌هایی که خدمات مشاوره برای کسب و کارها را انجام می‌دهند، به این مرحله توجهی نمی‌کنند یا به سادگی از آن عبور می‌کنند. تیم نژودا این مرحله را یکی از اساسی‌ترین قدم‌ها برای انجام مشاوره می‌داند و با تجزیه و تحلیل اطلاعات به دست آمده، استراتژی مراحل بعدی را تدوین می‌کند.
 • مشاوره برندسازی یکی از تخصصی‌ترین اقداماتی است که به اطلاعات بالایی نیاز دارد. به کمک نژودا می‌توانید برای برندینگ و افزایش آگاهی کاربران از برند خود از سرویس مشاوره برندسازی نژودا استفاده کنید.

مزایای مشاوره کسب و کار

 

مزایای مشاوره کسب و کار چیست؟

کسب و کارها به دلایل مختلفی به سراغ استفاده از خدمات مشاوره کسب و کار می‌روند اما بسیاری از آنها نسبت به تمام مزایای این خدمات برای کسب و کارشان آگاه نیستند. در ادامه به برخی از مزایای مشاوره کسب و کار برای شما اشاره می‌کنیم:

 • مشاوره کسب و کار باعث کاهش هزینه‌های اضافی و افزایش قابل توجه درآمد خواهد شد.
 • برندسازی و افزایش آگاهی از برند نیز یکی از نتایج بهره بردن از مشاوره کسب و کار است که خود به تنهایی مزایای دیگری نیز به همراه دارد؛ به عنوان مثال جذب لید و بازاریابی از اصلی‌ترین نتایج برندسازی است.
 • افزایش فروش و جذب مشتری گرچه ممکن است هدف شما از مشاوره باشد، اما می‌تواند مزیت آن هم باشد.
 • افزایش محبوبیت برند یکی از مهم‌ترین نتایج ناشی از استفاده از خدمات مشاوره کسب و کار نژودا است که به تدریج باعث جذب لید و افزایش فروش خواهد شد.
 • استفاده از فرصت‌های موجود و تبدیل بحران‌ها به فرصت از دیگر مزایای این سرویس نژودا است که شما را چند گام جلوتر از رقبا قرار می‌دهد و می‌توانید رشدی بی‌سابقه را تجربه کنید.
 • شناسایی مشکلات و بحران‌ها و پیشگیری از آنها از دیگر مزایای استفاده از این خدمات نژودا است که ریسک‌های مسیر موفقیت را کاهش می‌دهد و شما را سریع‌تر به هدف می‌رساند.

سوالات متداول مشاوره کسب و کار

برخی سوالات که ممکن است برای شما پیش آمده است

چرا نژودا را برای مشاوره کسب‌و‌کار انتخاب کنیم؟

مجموعه‌ی کلیدی نژودا برای حوزه‌ی مشاوره کسب‌و‌کار شامل تجربه‌های موفق قبلی، خدمات همه‌جانبه، سفارشی‌سازی استراتژی شما و دانش تخصصی است.

هزینه مشاوره کسب‌و‌کار چگونه محاسبه می‌شود؟

به‌صورت کلی وسعت پروژه، نیاز شما و مخاطبان‌تان، میزان شفافیت اهداف، درک شما از موقعیت‌تان، وضعیت فعلی سند استراتژی شما و مواردی از این قبیل در قیمت‌گذاری محاسبه می‌شود. هم‌چنین امکان محاسبه هزینه به‌صورت ساعتی نیز وجود دارد.

چرا نیاز به مشاوره کسب‌و‌کار دارم ؟

چنان‌چه در حال اداره یک کسب‌و‌کار هستید یا بنای آن را دارید که یک کسب‌و‌کار جدید راه‌اندازی کنید، پاسخ به شما "بله" است. برای ارزیابی وضعیت فعلی کسب‌و‌کار یا ایده‌های‌تان، وضعیت بازار، چالش‌ها و فرصت‌ها، تعیین اهداف، استراتژی دستیابی به اهداف، توسعه و چشم‌انداز نیاز به مشاور کسب‌و‌کار دارید. به‌صورت کلی می‌توان گفت مشخص کردن اهداف و نحوه دستیابی به آن دلیل اصلی نیاز به مشاوره کسب‌و‌کار است.

چه روش‌هایی برای دریافت مشاوره کسب‌و‌کار در دسترس است؟

برای دریافت مشاوره کسب‌و‌کار امکان برگزاری جلسات حضوری، آنلاین، تلفنی و ایمیل وجود دارد.

آیا امکان تالیف و تدوین Business Plan و Business Model وجود دارد؟

بله. بر اساس نیاز کسب‌و‌کار شما امکان نوشتن طرح کسب‌و‌کار و مدل کسب‌و‌کار وجود دارد.

بکگراند امتیاز شما به این صفحه