خدمات طراحی سایت اختصاصی
خدمات

طراحی سایت اختصاصی

برای درخشیدن در میان رقبا به تمایز رقابتی نیاز دارید. بسیاری از کسب‌وکارها در فضای آنلاین مشغول به فعالیت هستند. بنابراین می‌توان گفت در حال حاضر نقطه تمایز رقابتی، حضور فعال در عرصه‌ی اینترنت نیست. اما برای پیشی گرفتن از رقبا در فضای آنلاین می‌توانید به منحصربه‌فرد بودن شکل حضورتان اتکا کنید. برای ایجاد این تمایز می‌توانید از طراحی اختصاصی وب‌سایت برندتان کمک بگیرید. در طراحی اختصاصی آن‌چه اهمیت دارد، خواسته‌های شماست و پیاده‌سازی سایت به‌طور کامل بر اساس ارزش‌ها و هویت برند شما انجام می‌شود. بدین‌ترتیب می‌توان با ایده‌پردازی و خلاقیت، تجربه‌ی متفاوتی را برای مخاطبان شما به‌وجود آورد که منحصر به خودتان باشد. برای اجرای ایده‌های مرتبط با برند شما کافی است که از لینک زیر برای جلسه مشاوره استفاده کنید یا با ما تماس بگیرید.

یک طرح اختصاصی ، فقط برای شما

چنان‌چه برای حضور برندتان در فضای آنلاین به‌دنبال آن هستید که حضوری حرفه‌ای داشته باشید، پیشنهاد ما به شما طراحی اختصاصی وب‌سایت است. داشتن یک سایت اختصاصی به مخاطب شما حس مواجه کامل با هویت یکتای شما و اعتماد را القا می‌کند. بدین‌ترتیب نقاط تماس شما برای ارتباط با مشتری گسترده‌تر می‌شود و تعامل موثرتری با آن‌ها خواهید داشت. تجربه‌ی منحصربه‌فردی که کاربر در وب‌سایت شما آن را لمس می‌کند باعث تغییر نگاه مشتری به برند و مدل ارتباط با آن حتی در فضای آفلاین است. بنابراین حضور آنلاین شما از مرتفع کردن نیازهای مخاطب‌تان فراتر رفته و باعث ایجاد وفاداری در آن‌ها می‌شود.

طراحی سایت اختصاصی توسط نژودا
چرا تیم

نژودا ؟

طراحی سایت اختصاصی شما طراحی سایت اختصاصی برای شما
01

تخصص، خلاقیت، تجربه

طراحی اختصاصی یک سایت، اعمال قالب‌های آماده و استفاده از پلتفرم‌های مدیریت محتوا نیست. طراحی اختصاصی شامل یک طراحی خلاقانه و کدنویسی بهینه فقط برای شماست. بنابراین برای پیاده‌سازی آن، نیاز به یک تیم متخصص وجود دارد که بتوانند یک وب‌سایت را بر اساس برند شما طراحی کنند. متخصصان نژودا با تجربه‌های پیاده‌سازی قبلی، تسلط به استانداردها و دانش تخصصی روز قادرند از پایه طراحی و برنامه‌نویسی سایت شما را مطابق سلیقه و خواست شما انجام دهند.

01

تعهد، نتیجه‌گرایی، آموزش

موفقیت مشتریان ما، موفقیت ماست. بنابراین ما خود را متعهد می‌دانیم تا وب‌سایت شما را با بالاترین کیفیت ممکن طراحی و پیاده‌سازی کنیم. برای بدست آوردن نتیجه‌ی مطلوب تلاش می‌کنیم و پس از دستیابی به هدف مشترک با شما همراه خواهیم ماند. کارشناسان ما با آموزش تیم شما به ارائه‌ی حضور موثر شما در فضای آنلاین کمک خواهند کرد. هم‌چنین در صورت نیاز به سرویس‌های مکمل برای حضور در فضای آنلاین، خدمات متنوعی جهت ارائه وجود دارد.

طراحی وب سایت اختصاصی و حرفه ای

اعتقادمان بر این است که قالب‌های آماده نه تنها دردی را برای مشتریان دوا نمی کند بلکه دردی به دردهای آن‌ها اضافه می کند. هر کدام از نمونه کارهایی که مشاهده می کنید از صفر تا صد کاملاً اختصاصی پیاده‌سازی شده اند.

شاید تا سه چهار سال پیش داشتن یک سایت با قالب آماده و نصب تعدادی پلاگین آماده می توانست کمکی به هر کسب و کاری بکند. ولی طراحی سایت اختصاصی در چند مدت اخیر بسیار مورد توجه و محبوبیت زیادی در بین افراد و مشاغل مختلف قرار گرفته است. اگر شما برای کارخانه یا شرکت خود وب سایتی در اختیار دارید که می خواهید در آینده قابلیت توسعه داشته باشد و بعد از زمان کوتاهی کارایی و راندمان وب سایت کاهش پیدا نکند، پیشنهاد ما طراحی سایت اختصاصی در اصفهان با آژانس خلاقیت نژودا می باشد.

چرا به طراحی سایت نیاز دارید؟

با ذکر چند نکته کوچک ولی مهم جواب این سؤال را خواهیم داد:

چه در دنیای مجازی و چه در واقعیت تفاوت و خاص بودن در دنیای کسب و کار همان چیزی است که توجه مشتریان را به شما جلب خواهد کرد. سفارش طراحی سایت همان چیزی است که این تفاوت را برای شما به ارمغان می‌آورد و باعث می‌شود که دقیقا همان سایتی را که می‌خواهید داشته باشید.

در این شیوه طراحی خبری از قالب‌های آماده نیست و همه‌چیز درست مطابق سلیقه شما همان‌طور که در رویاهایتان می‌دیدید پیاده‌سازی می‌شود. نژودا در مسیر پیاده‌سازی آنچه در سر دارید در کنار شماست تا خیلی زود از رقبای فعال در کسب و کار خود جلو بزنید.

در صورتی که بخواهید برند یا شرکت خود را به تمامی نقاط ایران معرفی کنید، آیا بدون داشتن سابقه فعالیت در فضای اینترنت برایتان این امکان فراهم می باشد؟ اگر لازم باشد برای معرفی کسب و کار خود به یک نمایشگاه خارجی بروید آیا بدون داشتن یک وب سایت اختصاصی حضور شما به چشم خواهد آمد؟

طراحی وب‌سایت اختصاصی یا طراحی بر اساس قالب آماده؟

وب‌سایت شما قوی‌ترین ابزار بیان حضور و ارتباط شما با مخاطب‌تان است که به‌صورت شبانه‌روزی و در هر مکانی در دسترس کاربران شماست. اما با این‌حال هر وب‌سایتی قادر نیست رضایت مخاطبان خود را فراهم کند و در فضای دیجیتال رقابت کند. یکی از اصلی‌ترین دلایلی که در این مساله دخیل است، انتخاب مدل طراحی سایت به‌صورت اختصاصی یا بر اساس قالب‌های آماده است.

یک قالب آماده، طراحی پیش‌آماده‌ای است که برنامه‌نویس‌ها قادرند آن را اساس کار خود قرار دهند و در طیف نسبتا محدودی تغییرات لازم را بر آن اعمال کنند. این قالب‌ها برای صرفه‌جویی در زمان و هزینه مناسب هستند اما در مقابل از انعطاف‌پذیری کم‌تری برخوردارند و ظاهرشان کم‌تر منحصربه‌فرد است.

در مقابل، طراحی اختصاصی سایت به شما این امکان را می‌دهد که برندتان را با جزئیات و انعطاف‌پذیری بالایی از خلال صفحات و آیتم‌های موجود در وب‌سایت ارائه کنید. طراحی اختصاصی یک سایت نسبت به استفاده از قالب‌های آماده هزینه‌برتر است اما دارای مزایای بسیاری است که به شما امکان رقابت قوی‌تری را در مقابل رقبا می‌دهد. در واقع با انتخاب طراحی اختصاصی برای وب‌سایت کسب‌و‌کارتان امکان اختصاصی کردن سفر مشتری و ارائه پیام برندتان را محقق می‌کنید.

چرا بسیاری از کسب‌وکارهای بزرگ، طراحی اختصاصی سایت را انتخاب کرده‌اند؟

طراحی اختصاصی وب‌سایت شما می‌تواند تبدیل به اصلی‌ترین تمایز شما در فضای شلوغ آنلاین باشد. این طراحی برای کسب‌و‌کارهایی که قصد رشد و توسعه دارند گزینه‌ی مناسبی برای انتخاب است. چراکه برای توسعه و تغییرات در طول زمان انعطاف‌پذیری لازم را داراست. هم‌چنین در این نوع طراحی از پیش‌فرض‌های نرم‌افزاری و عملکردهای غیر ضروری پرهیز می‌شود که به سرعت بارگزاری سایت کمک چشم‌گیری می‌کند. بهتر است به آمار زیر نیز توجه کنید که می‌توان از آن نتیجه گرفت که استفاده از یک طراحی اختصاصی، حضور دیجیتالی قابل اعتمادتری را به‌وجود می‌آورد. نحوه‌ی حضور و تعاملی که به برندسازی و اعتماد مخاطب می‌انجامد:

 • 40% از کاربران آنلاین وب‌سایت شما را پس از 3 ثانیه تاخیر در لود شدن، ترک می‌کنند. (Kissmetrics)
 • 90% از خریداران آنلاین به برندهایی که تجربه‌ی کاربری مثبتی برای آن‌ها خلق می‌کنند، اعتماد می‌کنند.( Toptal)
 • 48% از مصرف‌کنندگان طراحی سایت را به‌عنوان عامل نهایی برای تشخیص اعتبار یک کسب‌و‌کار در نظر می‌گیرند. (Ironpaper)
 • 94% تاثیر اولیه وب‌سایت یک کسب‌و‌کار بر اساس جذابیت بصری سایت و ناوبری آن است. (ResearchGate)

طراحی سایت اختصاصی در اصفهان

در همه ی سرویس هایی که به مشتریان عزیز ارائه می دهیم، این گارانتی را به آن‌ها می دهیم که تمام وب سایت‌های طراحی شده از صفر تا ۱۰۰ با کدنویسی اختصاصی انجام می‌شود. کدهای نوشته شده تنها برای یک پروژه استفاده می شود. کدهای قالب و تمامی ماژول های استفاده شده در داخل پروژه تنها برای وب سایت شما استفاده می شود، که این موضوع دو اهمیت مهم در خود دارد:

۱. وب سایت اختصاصی شما قابلیت توسعه در هر زمان و با هر ماژول اختصاصی را داراست.

۲. صفحات داخلی وب سایت شما در مقایسه با بقیه ی رقبای کاریتان متفاوت و کاربر پسندتر خواهد بود.

طراحی سایت اختصاصی در اصفهان

مزایای سفارش طراحی سایت اختصاصی

احتمالا زمانی که در خصوص هزینه‌های سایت اختصاصی تحقیق می‌کنید، این سوال برایتان پیش می‌آید که چرا وقتی می‌توانید به سراغ گزینه‌های ارزان‌تر بروید باید پول بیشتری خرج کنید؟ آشنایی با مزایای طراحی سایت اختصاصی شما را به پاسخ این سوال خواهد رساند.

 • امکان گسترش سایت

نیازی نیست که از همان ابتدا به سراغ لقمه‌های بزرگ بروید، شما می‌توانید با بودجه‌ای محدود صاحب یک سایت اختصاصی شوید. ما در نژودا سایتی کوچک و جمع و جور برای شما طراحی می‌کنیم که می‌توانید همزمان با رشد کسب و کارتان آن را بزرگ‌تر کنید.

 •  گرافیک مخصوص خودتان

در یک سایت اختصاصی امکان پیاده‌سازی هر نقش و طرحی که در نظر دارید وجود دارد؛ چراکه قالب آماده‌ای در کار نیست و همه‌چیز از صفر شروع می‌شود. تیم طراحی گرافیک متناسب با نوع کسب و کار شما بهترین طرح را انتخاب می‌کند تا مشتریان در همان نگاه اول با خدماتی که ارائه می‌دهید آشنا شوند.

 •  پیاده‌سازی ایده‌های ناب و خاص

شرکت طراحی سایت اختصاصی نژودا اینجاست تا هر آنچه در ذهن دارید را بر روی فضای وب به نمایش بگذارد. ایده‌های ناب و خاص سایت‌های اختصاصی شما را یک سر و گردن از سایر رقبا بالاتر می‌برند تا همواره در ذهن مخاطبانتان باقی بمانید. این ایده‌ها قابل تغییر هستند و شما هر زمان که اراده کنید می‌توانید آن‌ها را به‌روز کنید.

 • سرعت و امنیت بالا

قالب‌های آماده وردپرس اگرچه بسیار جذاب و اغلب ایمن هستند، اما نقاط ضعف زیادی دارند که می‌توانند به کیفیت سایت شما ضربه بزنند. افزونه‌های فراوان چیزی است که سرعت لود سایت را پایین می‌آورد و می‌تواند امنیت آن را نیز به خطر اندازد. سفارش طراحی سایت اختصاصی خیال شما را از بابت سرعت و امنیت راحت خواهد کرد.

در ابتدا طراحی و پیاده‌سازی بسیاری از سایت‌ها به صورت استاتیک بود و ماژول هایی مانند فروشگاه در کار نبود ولی رفته‌ رفته سایت‌ ها به صورت داینامیک اجرا شدند و قابلیت‌های زیادی به آن‌ها اضافه گردید و همین موجب شد تا نیاز به طراحی سایت اختصاصی بسته به نوع فعالیت مشتری افزایش پیدا کند.

روند طراحی وب سایت‌های اختصاصی عبارت است از:

 1.  نیاز سنجی و برنامه ریزی
 2.  طراحی وایر فریم و کدنویسی پس از تأیید مشتری
 3.  تست و بازنگری همه ی قسمت‌های وب سایت
 4.  تحلیل سایت و آموزش

مراحل پیاده‌سازی سایت اختصاصی در آژانس خلاقیت نژودا

 1. کارشناسان ما در جلسه‌ای حضوری که برای مشاوره طراحی سایت با شما خواهند داشت، قبل از هر موردی اطلاعاتی که می بایست از وضعیت فعالیت شما، تنوع محصولات و نکات مهم دیگری که طراحی و پیاده‌سازی سایت اختصاصی لحاظ شود را از شما دریافت می کنند.
 2. فلوچارتی از خدمات و سیاست‌های کلی سایت شما کشیده خواهد شد.
 3. در صورت تأیید اهداف از طرف شما، استارت طراحی اولیه زده خواهد شد.
 4. پس از مورد قبول شدن طرح اولیه، اطلاعات مورد نیاز داخل سایت قرار می گیرد.
 5. مرحله بعد که بسیار یه وبسایت در زمینه سئو یا همان بهینه سازی کمک می کند ریسپانسیو سازی می باشد. ریسپانسیو جز بند نانوشته در هر قراردادی است و طراح سایت اختصاصی به این علت نباید هیچ گونه مبلغی از شما دریافت کند.
 6. وبسایت طراحی شده در دستگاه‌ها و پلتفرم های متفاوت تست و اجرا می شود.
 7. تغییرات پایانی از طرف شما قبل از تحویل کلی وبسایت انجام می شود.
 8. وبسایت شما آماده به کار است و هر گونه آموزشی در زمینه کار با سیستم نیاز داشته باشید، تیم پشتیبانی ما کنارتان خواهد بود.

به علت اینکه هر کدام از شرکت های طراحی سایت از تکنولوژی و سیستم‌های متفاوت جهت پیاده‌سازی وبسایت ها استفاده می کنند، شاید انتخاب بهترین شرکت کار دشواری به نظر رسد. هر کدام از این سیستم‌ها قابلیت‌های خاص خود را دارد، که در جلسه ی حضوری همه این ویژگی‌ها برایتان شرح داده خواهد شد.

مجموعه ما برای اینکه خیال مشتریان را از این نظر راحت کند، هر دو گزینه (چه سیستم‌های مدیریت محتوا مانند وردپرس و یا طراحی CMS اختصاصی) را برای کاربران دارا می باشد.

قیمت طراحی سایت اختصاصی در اصفهان

ما این گارانتی را به شما می دهیم که فقط یکبار هزینه بابت طراحی سایت اختصاصی پرداخت می کنید و مهم‌تر اینکه ما در آژانس خلاقیت نژودا نقشه یک زیر ساخت قوی برای توسعه های بعدی سایت آماده می کنیم و شما دیگر دغدغه ای برای آینده ی سایتتان نخواهید داشت. انتظاراتی که شما از وبسایت خود دارید و ویژگی‌ها و ماژول هایی که داخل آن به کار می‌رود، می تواند قیمت آن را تعیین کند، اما چیزی که مشخص هست قابلیت‌هایی که پنل مدیریت سایت های ما داراست، به شما این امکان را می دهد که با صرف کمترین وقت و هزینه بیشترین بازدهی را از وبسایت خود دریافت کنید.

طراحی سایت اختصاصی ارزان در اصفهان

هدف ما در آژانس خلاقیت نژودا از ابتدا توسعه و گسترش هر مدل کسب و کار در مقیاس بزرگ می باشد. به همین علت پیش از انعقاد قرارداد طراحی وب سایت، مشاوره ای اختصاصی به مشتریان می دهیم. همیشه به دنبال یافتن بهترین راهکار برای موفقیت شما در کسب و کارتان بوده‌ایم و این مهم با تیمی حرفه‌ای و با تجربه تحقق یافته است. طبیعی است که طراحی اختصاصی سایت از طراحی آن با قالب آماده گران‌تر باشد؛ اما بهتر است نگاهی بلندمدت به این موضوع داشته باشید. یک سایت اختصاصی سکوی پرشی است که برند شما را به‌عنوان یک برند خلاق و متفاوت در ذهن مخاطب جا می‌اندازد. پس هزینه‌ای که امروز برای سایت می‌کنید درواقع یک سرمایه‌گذاری مطمئن برای آینده است.

شاخصه های انواع وب سایت اختصاصی

وب سایت اطلاع رسانی:

معرفی محصولات – تاریخچه فعالیت و معرفی بیشتر مجموعه – معرفی محصولات و سرویس ها – قراردادن کاتالوگ محصولات – تصویری از پروژه های انجام شده – پروژه های در حال ساخت – معرفی نمایندگان فروش – قراردادن مقالات مرتبط با کسب و کار – اخبار کسب و کار شما – صفحات تماس با واحدهای مختلف – ارسال خبرنامه به کاربران – عضویت در سایت – درج انتقادات و پیشنهادات – دریافت سوالات مختلف – پاسخ و مشاوره به مشتریان – گزارش گیری از آیتم های کاربردی و مختلف – شناسایی ترندهای مرتبط با کسب و کار شما – ارسال پیام به قسمت مدیریت یا فروش و… – تعیین وقت برای مشاوره به مشتریان – اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی – نقشه وب سایت

وب سایت فروشگاهی:

معرفی محصولات – تاریخچه فعالیت و معرفی بیشتر مجموعه – معرفی محصولات و سرویس ها – قراردادن کاتالوگ محصولات – تصویری از پروژه های انجام شده – پروژه های در حال ساخت – معرفی نمایندگان فروش – قراردادن مقالات مرتبط با کسب و کار – اخبار کسب و کار شما – صفحات تماس با واحدهای مختلف – ارسال خبرنامه به کاربران – عضویت در سایت – درج انتقادات و پیشنهادات – دریافت سوالات مختلف – پاسخ و مشاوره به مشتریان – گزارش گیری از آیتم های کاربردی و مختلف – شناسایی ترندهای مرتبط با کسب و کار شما – ارسال پیام به قسمت مدیریت یا فروش و… – تعیین وقت برای مشاوره به مشتریان – اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی – نقشه وب سایت – طراحی مدل نحوه ی سفارش – فروشگاه آنلاین – نمایش حالت های مختلف یک محصول و امکان انتخاب ایتم دلخواه – فرم ارتباط با فروشگاه – قرار دادن برنامه های نمایشگاهی ماهیانه فروشگاه – مطلع کردن مشتری و مدیر سایت از طریق ایمیل یا پیامک پس از سفارش – نمایش تمام جزئیات سفارش در پنل مدیریت و مشتری – اعمال تخفیف بر اساس دسته بندی های مختلف

وب سایت شرکتی:

معرفی شرکت – نمایش لوگو و افتخارات کسب و کار – نمایش خدمات و محصولات اهداف سازمان – قسمت اتوماسیون اداری برای کارمندان – پنل ورود اعضای شرکت – ثبت نام و خرید اینترنتی – اطلاعات نمایندگی ها – گزارش گیری و آمار بازدید – پرسش های متداول – مالتی مدیا – صفحه مشارکت و مزایده – نقشه گوگل سایت – اطلاعات تماس – بخش اخبار

وب سایت خبری:

دسترسی به اخبار لحظه ای- طبقه بندی اخبار فرهنگی، هنری، ورزشی و… – نمایش اخبار چند رسانه ای – نمایش اخبار فوری، اخبار ویژه و… – نمایش نشریات و روزنامه ها – بخش تحلیل و تفسیر خبر – نقد رسانه های ایران و جهان – آرشیو خبر – پرینت اخبار به صورت Pdf – دانلود و آپلود اخبار – گذاشتن اطلاعیه های شاخص – امکان به روز رسانی خودکار اخبار – برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی – نمایش نظرات کاربران

وب سایت آموزشی:

بیوگرافی و معرفی تخصص ها و اساتید- صفحه ی کلاس های آموزشی- صفحه ی فروش مقالات و جزوات- پنل ثبت نام و ورود اعضاء-امکان پرداخت شهریه به صورت آنلاین- امکان انتخاب استاد و کلاس آموزشی-ثبت نظرات- قسمت مالتی مدیا برای آموزش- امکان دانلود و آپلود ویدیوهای آموزشی- قسمت کتابخانه- بخش اخبار و اطلاع رسانی های ثبت نام

وب سایت گردشگری:

معرفی آژانس گردشگری- نمایش گواهینامه و مجوزها- فرم ها و اطلاعات تماس- نمایش تورهای داخلی و خارجی- رزرو آنلاین تور و بلیط- معرفی تور- مشخص نمودن آفرها- اطلاعات در مورد جاذبه های گردشگری- معرفی هتل ها- گالری تصاویر- پرسش و پاسخ های پرتکرار- فعالسازی چت آنلاین- نمایش اطلاعات پرواز- نمایش وضعیت آب و هوا- راهنمای تهیه ی بلیط

رعایت اصول کدنویسی در سایت‌های اختصاصی

خطی مشی ما در این یک دهه که مشغول به فعالیت بوده‌ایم بر این بوده است که تک تک پروژه هایی که در این زمینه انجام می دهیم با رعایت تمامی اصول کد نویسی پیاده‌سازی شوند تا در هنگام سئو سایت  و ارتقا قسمت‌ های مختلف سایت، مشکلی پیش نیاید. هر روز که می گذرد گوگل بیشتر و سخت گیرتر با سایت‌هایی که قوانین بهینه سازی سایت را رعایت نمی کنند، برخورد می کند.

اهمیت سئو یا بهینه سازی سایت از آن جایی است که کاربران وبسایت مورد نظر خود را از صفحه اول گوگل انتخاب می کنند و این می تواند نقش مهمی از پیشی گرفت شما نسبت به رقبای کاریتان باشد.

 

آموزش کار با سایت اختصاصی

شاید شما هم مانند بسیاری از مشتریان دیگری که بابت طراحی سایت به ما مراجعه می کنند در مورد نحوه کار با سیستم مدیریتی سایت سؤالاتی برایتان پیش آمده باشد و آن نحوه کار با پنل سایت هست. خوشبختانه با وجود تیم پشتیبانی قوی در شرکت، هر گونه سؤال یا ابهامی که در مورد کار با سیستم داشته باشید سریعاً بررسی و برطرف می گردد.

خدمات طراحی سایت اختصاصی نژودا

از ایده تا اجرا
طراحی سئو محور

طراحی سئو محور

نژودا در همه مراحل طراحی سایت بالاتر بودن شما از دیگران را در نظر می‌گیرد و به همین دلیل در زمان کد نویسی نیز نکات مهم برای سئو رعایت می‌شوند تا سایت شما از همان ابتدا چند قدم جلوتر از رقیبان باشد.

طراحی خلاقانه

طراحی UI خلاقانه

ما در نژودا طراحان گرافیک خلاقی داریم که می‌توانند پیشنهادهایی خاص و متفاوت به شما بدهند تا ساختار سایتتان کاملا به‌روز و منحصربه‌فرد باشد. این تیم از ایده‌های جذاب شما نیز استقبال خواهد کرد.

پشتیبانی

پشتیبانی طولانی‌مدت

نژودا بعد از اتمام مراحل طراحی سایت اختصاصی شما را تنها نمی‌گذارد؛ این تیم پشتیبانی از سایت را نیز بر عهده می‌گیرد و به محض وقوع مشکل آن را به سرعت حل می‌کند.

مشاوره اختصاصی

مشاوره اختصاصی

اگر نمی‌دانید که برای داشتن یک سایت اختصاصی باید از کجا شروع کنید نژودا در کنار شماست. تیم حرفه‌ای ما شما را راهنمایی می‌کند تا بتوانید هر آن ‌چیزی که برای رشد کسب و کارتان در سر دارید پیاده‌سازی کنید.

سوالات متداول طراحی سایت اختصاصی

برخی سوالات که ممکن است برای شما پیش آمده است

هزینه‌ی طراحی سایت اختصاصی چقدر است؟

برای این سوال جواب مشخصی وجود ندارد. چراکه طراحی اختصاصی سایت شما متناسب با نیازهای شما طراحی می‌شود و این طراحی منحصرا متعلق به برند شماست. بنابراین پس از جلسه‌ی مشاوره، امکان ارائه لیست هزینه وجود دارد.

چه مدت زمانی برای راه‌اندازی سایت اختصاصی لازم است؟

برای ارائه‌ی یک تخمین زمانی لازم است تا یک تحلیل اولیه درباره سایت شما صورت بگیرد. این تحلیل پس از جلسه مشاوره به شما اعلام می‌شود. هم‌چنین چنان‌چه از لحاظ زمانی، تاریخ خاصی مدنظر شماست با احتساب هزینه‌های متناسب با آن محاسبه می‌شود.

آیا طراحی اختصاصی متناسب با گوشی‌های هوشمند نیز هست؟

بله. طراحی اختصاصی سایت به‌گونه‌ای انجام می‌شود که در تمامی دستگاه‌های هوشمند از جمله گوشی‌ها نمایش یکسان و متناسب با آن داشته باشد.

آیا امکان آن وجود دارد که سایت اختصاصی من دارای فروشگاه هم باشد؟

بله. طراحی فروشگاه اختصاصی منطبق بر نیازها و خواسته‌های شما از جمله خدمات قابل ارائه ماست.

آیا امکان تعریف سطح دسترسی برای استفاده از کنترل پنل سایت وجود دارد؟

بله. مطابق با نیاز شما سطح دسترسی‌های مختلفی را می‌توان برای کنترل‌پنل سایت طراحی کرد.

امتیاز شما به این صفحه