شرکت طراحی سایت
حامد جلوانی 1400-12-14

استفاده از خدمات طراحی وب‌سایت در گذشته، یک ویژگی مثبت محسوب می‌شد که همه کسب و کارها از آن برخوردار نبودند. اما امروزه داشتن یک سایت برای کسب و کار ضروری است؛ از این رو همکاری با بهترین شرکت طراحی سایت برای داشتن یک وب‌سایت حرفه‌ای ضروری است. یک وبسایت با طراحی اصولی به شما کمک می‌کند در چشم مخاطبان حرفه ای تر از رقبا به نظر برسید. در این مسیر نژودا همراه شما است تا قدم به قدم شما را در حرفه‌ای‌تر شدن همراهی کند. در دنیایی که همه رقبای شما دارای یک وب‌سایت تخصصی برای خدمات خود و به دنبال کسب موفقیت بیشتر در این مسیر هستند؛ چرا شما در این مسیر پیشگام نباشید؟!

شرکت طراحی سایت نژودا، برندی بی رقیب در زمینه طراحی سایت، سئو سایت ، طراحی وب اپلیکیشن و دیجیتال مارکتینگ است که در رسیدن به اهدافتان همراهی می‌کند.

طراحی سایت؛ توسعه سریع کسب و کار

وبسایت هر کسب و کاری مانند یکی از شعبه‌های آن کسب و کار است؛ زمانی که شما سایت داشته باشید و به سراغ طراحی سایت بروید، مانند این است که یک شعبه پربازدید و پرطرفدار تأسیس کنید. حال اگر این خدمات را به عهده بهترین شرکت طراحی سایت بگذارید، نه تنها در جهت توسعه سریع کسب و کارتان گامی بزرگ برداشته‌اید، بلکه سرعت رشد خود در مقابل رقبا را نیز به شکل قابل توجهی افزایش داده‌اید.

یک شرکت طراحی سایت حرفه‌ای، تنها به برنامه‌نویسی سایت شما توجه نمی‌کند، بلکه تک تک پارامترهایی را که برای موفقیت وب‌سایت به آن نیاز دارید، آنالیز کرده و نقشه راه را در اختیار شما می‌گذارد. اگر سایت شما تازه تأسیس باشد یا مدت زیادی از راه‌اندازی آن گذشته باشد ولی بازخورد مناسبی از آن نگرفته باشید، نژودا به شما کمک می‌کند با بهینه‌سازی سایت خود و برطرف کردن مشکلات، پتانسیل آن را افزایش دهید و آن را به بازدهی برسانید.

کارشناسان آژانس خلاقیت نژودا برای بهتر دیده شدن شما در فضای پررقابت امروز آماده ارائه مشاوره و کمک به شما هستند.

وظایف و ویژگی های شرکت طراحی سایت حرفه ای چیست؟

 

وظایف و ویژگی های شرکت طراحی سایت حرفه ای چیست؟

اکثر افراد تصور می‌کنند یک شرکت طراحی سایت تنها وظیفه برنامه نویسی و توسعه سایت را دارند، در حالی که اگر با یک تیم حرفه‌ای همکاری کنید تجربه‌ای کاملاً متفاوت خواهید داشت؛ از این رو شناخت مهم‌ترین ویژگی‌هایی که یک شرکت طراحی سایت باید داشته باشد، در انتخاب درست تیم به شما کمک می‌کند.

ویژگی‌های یک تیم طراحی سایت حرفه‌ای عبارت‌اند از:

 • طراحی حرفه‌ای قالب با توجه به هویت برند و رنگ سازمانی
 • آنالیز کسب و کار، نیازها، اهداف و امکانات رقبا
 • تهیه و بارگذاری محتواهای اولیه سایت در صورت درخواست
 • طراحی ریسپانسیو سایت بدون دریافت هزینه اضافی
 • بهینه سازی سرعت سایت
 • کدنویسی اصولی و تمیز
 • پیاده‌سازی ایده‌های شما و امکانات مورد نیاز
 • پشتیبانی فنی
 • مشاوره برای بهینه سازی و اصلاح ایده‌ها
 • طراحی سایت همگام با آخرین ترندها و تکنولوژی‌ها
 • پیش بردن برنامه طبق برنامه مشخص و استراتژی صحیح
 • در نظر گرفتن بهترین طراحی برای UI/UX
 • طراحی قالب منحصر به فرد و غیر کپی
 • تجربه و آگاهی نسبت به زمینه‌های کاری مختلف

شرکت طراحی سایت نژودا؛ یک گام جلوتر از رقبا

بسیاری از مشتریان همیشه این سؤال را می‌پرسند که ما در شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام یا اینستاگرام فعال هستیم، آیا لازم که سایت هم داشته باشیم؟ در جواب این سؤال باید گفت که گرچه شبکه‌های اجتماعی یکی از بهترین ابزارها برای برندسازی و دیجیتال مارکتینگ هستند، اما نکته قابل توجه این است که وب‌سایت در اعتمادسازی و آسان کردن فرایند خرید برای مشتریان بسیار کارآمدتر از شبکه‌های اجتماعی است. امروزه داشتن وب‌سایت یک مزیت محسوب نمی‌شود، بلکه یک ضرورت است!

زمانی که قصد دارید وارد عرصه وب و دیجیتال مارکتینگ شوید، همکاری با تیمی که در این زمینه مهارت، تجربه و دانش کافی داشته باشند، اهمیت زیادی دارد؛ ممکن است شرکت طراحی وب‌سایت، تسلط کافی روی کدنویسی نداشته باشد و بیشتر روی المان‌های گرافیکی وب‌سایت تمرکز کند. از طرفی ممکن است شخصی که توسعه وب‌سایت را بر عهده دارد، در برنامه نویسی مهارت زیادی داشته باشد، اما بینش عمیقی نسبت به زیبایی بصری و تجربه کاربری نداشته باشد.

ما در نژودا زیبایی ظاهری یک وبسایت و طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری را به اندازه برنامه نویسی اصولی مهم می‌دانیم و همه جنبه‌ها را با قدرت پیش می‌بریم. عقیده ما این است که جلوه‌های بصری یک وب‌سایت و رعایت اصول کدنویسی هر دو به یک اندازه برای یک کسب و کار ضروری است؛ از این رو برای عملکرد ایده آل وبسایت شما کلیه جنبه‌های یک سایت کامل را در نظر می‌گیریم تا مسیر موفقیت شما را هموار کنیم.

شرکت طراحی سایت نژودا در زمینه‌های زیر خدمات طراحی حرفه ای وبسایت و سئو را ارائه می‌دهد و می‌توانید با اطمینان کامل صفر تا صد کار را به نژودا بسپارید:

 • طراحی سایت وردپرس
 • طراحی سایت اختصاصی
 • طراحی سایت شرکتی
 • طراحی سایت فروشگاهی
 • طراحی وب‌اپلیکیشن
 • طراحی سایت بیمه
 • طراحی سایت ارز دیجیتال
 • طراحی سایت خبری
 • و …

منحصر به فرد و خاص بودن در دنیای کسب و کار همان چیزی است که توجه مشتریان را به شما جلب خواهد کرد.

با نژودا خاص بودن را تجربه کنید!

نژودا شما را تنها نمی‌گذارد!

 

نژودا شما را تنها نمی‌گذارد!

پس از اتمام فرایند طراحی وب‌سایت، ماجرا تازه شروع می‌شود. علاوه بر آپدیت و به‌روزرسانی‌های مداوم، ممکن است نیاز به توسعه و بهبود سایت باشد. نژودا از اولین قدم‌های ایده‌‌پردازی تا آخرین مراحل همراه شما خواهد بود و با ارائه آموزش‌های لازم شما را در کار با پنل مدیریت سایت همراهی خواهد کرد؛ از طرف دیگر کارشناسان پشتیبانی نژودا در هر مرحله که نیاز به کمک داشته باشید، آماده پاسخگویی و کمک به شما خواهند بود.

به منظور آسان کردن فرایند کار کردن شما با پنل مدیریت سایت خود، کارشناسان ما طی یک جلسه حضوری یا آنلاین آموزش‌های لازم را به شما ارائه می‌دهند تا هنگام کار با سایت و مدیریت محتوای آن با مشکل مواجه نشوید.

قیمت طراحی سایت

هزینه طراحی سایت تا حد زیادی به امکانات و مدل کسب و کار شما دارد. با توجه به این که چه امکاناتی را برای سایت خود انتخاب می‌کنید یا چه اهدافی برای کار با سایت دارید، هزینه راه‌اندازی وب‌سایت متفاوت خواهد بود. شرکت طراحی وب‌سایت نژودا ضمن ارائه بهترین کیفیت به شما در زمینه خدمات دیجیتال مارکتینگ قیمتی منصفانه و متناسب با پروژه به شما اعلام می‌کند.

برای دریافت قیمت پروژه طراحی سایت خود می‌توانید با کارشناسان آژانس خلاقیت نژودا در تماس باشید و امکانات مورد نیاز خود را مطرح کنید تا قیمت پروژه برآورد شده و به شما اعلام شود. همچنین می‌توانید طی یک جلسه آنلاین یا حضوری با مطرح کردن ایده، نیازها و اهداف خود از مشاوره رایگان با کارشناسان ما استفاده کنید.

سوالات متداول شما

وظایف و ویژگی‌های شرکت طراحی سایت چیست؟

مهارت در کدنویسی و پیاده سازی سایت، سئو و بهینه سازی، تولید محتوا، پشتیبانی فنی، تجربه و مهارت در طراحی UI/UX، توانایی و تجربه در آنالیز نیازها و اهداف کسب و کار از جمله وظایف و ویژگی‌هایی است که یک شرکت طراحی سایت حرفه‌ای باید داشته باشد.

شرکت طراحی سایت در چه زمینه‌هایی فعالیت می‌کند؟

طراحی سایت وردپرس، طراحی سایت اختصاصی، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی، طراحی وب‌اپلیکیشن، طراحی سایت بیمه، طراحی سایت ارز دیجیتال، طراحی سایت خبری و ... از جمله زمینه‌های کاری یک سایت شرکتی است.

هزینه راه اندازی سایت در شرکت‌های طراحی سایت چقدر است؟

هزینه طراحی سایت تا حد زیادی به امکانات و مدل کسب و کار شما دارد. با توجه به این که چه امکاناتی را برای سایت خود انتخاب می‌کنید یا چه اهدافی برای کار با سایت دارید، هزینه راه‌اندازی وب‌سایت متفاوت خواهد بود. شرکت طراحی وب‌سایت نژودا ضمن ارائه بهترین کیفیت به شما در زمینه خدمات دیجیتال مارکتینگ قیمتی منصفانه و متناسب با پروژه به شما اعلام می‌کند.

برچسب ها :

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام
کپچا code

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید