طراحی اختصاصی اپلیکیشن
حامد جلوانی 1400-12-16

زمانی که در مسیر رشد و توسه کسب و کارتان قدم برمی‌دارید، خلاقیت و ابتکار می‌تواند راهگشا و کلید موفقیت بیشتر شما نسبت به رقبا باشد. طراحی اختصاصی اپلیکیشن یکی از خلاقانه‌ترین تصمیماتی است که می‌توانید برای پیشرفت کسب و کارتان بگیرید. نژودا در این زمینه همراه شما است تا موفقیت و پیشرفت را خلاقانه‌تر از همیشه تجربه کنید. خلاقیت نقطه تمایز نژودا با بقیه است.

به کمک طراحی اختصاصی اپلیکیشن موبایل می‌توانید بازارهای جدیدی را فتح کنید که رقبا هنوز به آن دست پیدا نکرده‌اند. آژانس خلاقیت نژودا کلیدی برای باز کردن درهای موفقیت در اختیار شما می‌گذارد.

انواع اپلیکیشن موبایل

اپلیکیشن‌های موبایل انواع مختلفی دارند و طراحی هر یک نیازمند تخصص، مهارت، تجربه و دانش بالایی است تا بتوان طراحی اپلیکیشن را به بهترین شکل ممکن انجام داد. اپلیکیشن‌ها در فرمت‌های اندروید، IOS و وب اپلیکیشن طراحی می‌شوند و هریک مزایا و معایب مخصوص به خود را دارند. طراحی اپلیکیشن‌های اندروید و آی‌او‌اس در گذشته محبوبیت زیادی داشت اما با پیشرفت تکنولوژی و اهمیت بیشتر تجربه کاربری، استفاده از وب اپلیکیشن‌ها محبوبیت بیشتری پیدا کرده است.

نژودا با طراحی حرفه‌ای وب اپلیکیشن به شما کمک می‌کند توجه کاربران بیشتری را به خود جلب کنید و روز به روز به هدف خود نزدیک‌تر شوید.

چرا طراحی اپلیکیشن با نژودا؟!

وب اپلیکیشن، نرم افزاری بر بستر وب است که کار با آن بسیار ساده است و سرعت آن بالاتر است. وب‌اپلیکیشن‌ها قابلیت توسعه‌پذیری بیشتری دارند و کاربرپسندتر هستند؛ زیرا نیاز به نصب ندارند و کاربر در کار با آنها احساس راحتی بیشتری دارد. در این اپلیکیشن‌ها کاربر برای استفاده از خدمات کسب و کار مجبور به نصب اپلیکیشن نیست و می‌تواند حتی بدون دانلود از امکانات آن استفاده کند. برای کسب و کارهایی که به دنبال رشد و توسعه مداوم هستند، طراحی وب‌اپلیکیشن یک راهکار حرفه‌ای و اصولی برای دگرگون کردن مسیر رشد و افزایش چشمگیر مخاطبان و جذب لیدهای بیشتر است.

طراحی اختصاصی وب اپلیکیشن یکی از ابزارهایی است که کسب و کارهای کمی به آن توجه می‌کنند، در عوض همه به طراحی سایت و سئو روی آورده‌اند؛ در حالی که به کار گیری این ابزار در کنار دو ابزار دیگر می‌تواند به ایجاد تحولی عمیق و تاثیرگذار در کسب و کارتان کمک کند.

نژودا، پس از سال‌ها تجربه در زمینه طراحی وب اپلیکیشن و طراحی سایت، این تجربه ارزشمند را به دست آورده است که استفاده از وب‌اپلیکیشن‌ها برای بسیاری از کاربران تجربه‌ای به‌روز و لذت‌بخش است. در این مسیر می‌توانید به تجربه نژودا تکیه کنید و همگام با بهترین شرکت طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ در اصفهان پیش بروید تا لذت پیشرفت مداوم را تجربه کنید.

طراحی اپ اختصاصی باید با تسلط بر اصول طراحی UI/UX انجام شود تا کاربران در کار با آن اپلیکیشن نهایت رضایت را احساس کند؛ با یجاد حس رضایت در کاربر می‌توانید وفاداری آنها را افزایش دهید و کاری کنید که شما را به رقبا ترجیح دهند. نژودا با تیمی متشکل از بهترین و حرفه‌ای‌ترین کارشناسان طراحی اپلیکیشن به شما کمک می‌کند ایده‌های خود را پیاده سازی کنید و هوشمندانه‌تر از رقبا در مسیر موفقیت گام بردارید.

مزایای طراحی اختصاصی اپلیکیشن

مزایای طراحی اختصاصی اپلیکیشن

طراحی اختصاصی اپ مزایای زیادی برای کسب و کارهایی دارد که وارد حوزه دیجیتال مارکتینگ شده‌اند. هدف از وب اپلیکیشن‌ها اغلب ایجاد تعامل و سهولت در کاربری است. وب‌سایت و وب‌اپلیکیشن در کنار یکدیگر می‌توانند رشد چشمگیری را برای برند شما فراهم کنند.

از جمله مزایای طراحی اختصاصی اپ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قابلیت استفاده روی سیستم عامل‌های مختلف، بدون نیاز به برنامه‌نویسی مجزا برای اندروید و IOS
 • بدون نیاز به دانلود، نصب و به‌روزرسانی
 • نیاز به پشتیبانی کمتر
 • امنیت بالا
 • دسترسی راحت‌تر کاربران
 • فراخوانی سریع‌تر داده‌ها
 • کاربری بهتر و آسان‌تر
 • امکان سفارشی سازی بهتر
 • امکان پیاده سازی امکانات مختلف
 • صرف زمان و هزینه کمتر در پیاده سازی
 • مدرن، سریع و قدرتمند
 • و …

نژودا از مرحله ایده تا پیاده سازی کامل آنها همراه شما است. شما می‌توانید در طراحی و اجرای اختصاصی اپلیکیشن مورد نظر خود در حوزه‌های زیر به نژودا و دانش کارشناسان ما تکیه کنید:

 • طراحی اپلیکیشن اختصاصی در زمینه توریسم و گردشگری
 • طراحی اپلیکیشن اختصاصی در زمینه سفارش غذا و محصولات خوراکی به صورت آنلاین
 • طراحی اپلیکیشن اختصاصی تاکسی‌های اینترنتی
 • طراحی اپلیکیشن اختصاصی در زمینه بیمه
 • طراحی اپلیکیشن اختصاصی در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال
 • طراحی اپلیکیشن اختصاصی برای فروشگاه‌ها
 • طراحی اپلیکیشن خدماتی
 • طراحی اپلیکیشن انتشار آگهی مشابه دیوار، شیپور و …
 • طراحی اپلیکیشن در حوزه آموزش، کتاب و …
 • و …

طراحی اختصاصی اپلیکیشن با نژودا

طراحی اختصاصی اپلیکیشن با نژودا؛ تجربه حضوری حرفه‌ای و لذت بخش

طراحی اختصاصی اپلیکیشن در آژانس خلاقیت نژودا با شناسایی اهداف و نیازهای شما آغاز می‌شود و در نهایت با همراهی شما و تعیین استراتژی هوشمند متناسب با کسب و کارتان در مسیر دستیابی به اهدافتان گام برمی‌داریم تا شاهد محقق شدن تک تک رویاهایتان باشید.

مراحل طراحی اختصاصی اپلیکیشن در نژودا شامل مراحل زیر است:

 1. تحلیل و بررسی

قبل از این که پروژه طراحی شود، باید کسب‌وکار، اهداف و نیازهای آن بررسی شود. سپس اطلاعات به‌دست‌آمده مستند می‌شود تا از آن برای تعیین نقشه راه پروژه استفاده شود.

 1. طراحی بصری و گرافیکی

با توجه به مدل کسب‌وکار شما و بر اساس هویت بصری مناسب آن، بهترین طرح گرافیکی را با در نظر گرفتن سلیقه شما برای وب اپلیکیشن طراحی می‌کنیم. در این مرحله ظاهر اپلیکیشن طراحی شده و در صورت تایید شما، وارد فاز بعدی، یعنی آغاز برنامه‌نویسی و تست پروژه می‌شویم.

 1. برنامه نویسی و تست پروژه

پس از تأیید هویت بصری و ظاهر اپلیکیشن توسط شما، مرحله برنامه نویسی و تست پروژه آغاز می‌شود. با توجه به نوع پروژه، تست‌های متفاوتی از لحاظ کیفیت و امنیت روی اپلیکیشن صورت می‌گیرد. در مرحله بعدی تغییرات نهایی مطابق با درخواست شما و تست‌های انجام شده اعمال خواهد شد.

 1. تحویل پروژه و ارائه آموزش‌های لازم

پس از اتمام کلیه مراحل قبلی، پروژه به طور کامل به شما تحویل داده می‌شود و طی یک جلسه حضوری آموزش‌های لازم برای کار با اپلیکیشن و مدیریت آن به شما ارائه می‌شود تا مشکلی در کار با اپلیکیشن و مدیریت داده‌ها نداشته باشید. در این مرحله در صورت درخواست شما بقیه مراحل که مربوط به برنامه ریزی و تعیین استراتژی برای تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ می‌شود نیز طی می‌شود، در غیر این صورت پس از اتمام آموزش، پروژه به طور کامل بسته می‌شود.

علاوه بر مراحلی که به آنها اشاره کردیم، کارشناسان نژودا در کلیه مراحل همراه شما هستند تا در صورت نیاز، پشتیبانی فنی یا آموزشی به شما ارائه دهند. تیم نژودا از اولین گام‌ها تا آخرین مرحله شما را تنها نخواهد گذاشت.

سوالات متداول شما

قیمت طراحی اپلیکیشن اختصاصی چقدر است؟

هزینه طراحی اپلیکیشن به صورت اختصاصی پس از یک جلسه مشاوره و اطلاع از امکانات مورد نیاز مشتری تعیین می‌شود.

مزایای طراحی اختصاصی اپلیکیشن چیست؟

از مهم‌ترین مزایای طراحی اپلیکیشن به صورت اختصاصی، پیاده سازی کلیه امکانات مورد نیاز مشتری و انعطاف در طراحی است. توسعه پذیری در طول زمان نیز مزیت مهم دیگری برای طراحی اختصاصی اپلیکیشن است.

طراحی اختصاصی اپلیکیشن چقدر طول می‌کشد؟

مدت زمان لازم برای طراحی اختصاصی اپلیکیشن با توجه به کاربرد اپلیکیشن، امکانات آن و مواردی که مشتری قصد پیاده سازی آن را دارد تعیین می‌شود. به همین دلیل زمان لازم برای اجرای هر پروژه متفاوت است.

برچسب ها :

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام
کپچا code

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید