مشارکت در کسب و کار
نژودا 1401-02-01

مشارکت در کسب و کار راهی هوشمندانه و نوین به سوی پیشرفت بیشتر است؛ راه اندازی کسب و کار به روش‌ سنتی منسوخ شده است و به همین دلیل افراد زیادی به دنبال یافتن روشی هستند که بتوانند از رقبای خود پیشی بگیرند؛ با مشارکت در کسب و کار شما تنها ایده خود را با کارشناسان متخصص در میان می‌گذارید و باقی مسیر را به عهده آنها می‌گذارید و با خیال راحت شاهد سودآوری کسب و کارتان خواهید بود!
مشارکت در کسب و کار راهی است که ما برای درخشیدن شما در فضای آنلاین پیشنهاد می‌دهیم. بسیاری از افراد با داشتن ایده‌های جذاب به دنبال انجام کاری هستند و برخی دیگر علاوه بر ایده، سرمایۀ اولیه را نیز دارند.
نژودا همراه شما است تا ایده‌های نوین شما را به کسب و کاری پولساز تبدیل کند!

مشارکت در کسب و کار؛ هوشمندانه رشد کنید!

اگر شما ایده‌ای در زمینۀ کسب و کار دارید اما هنوز جایگاه و اعتبار اصلی خود را در کسب و کار آنلاین نیافته‌اید یا نمی‌دانید از کجا شروع کنید می‌توانید با مشارکت در کسب و کار، ایده خود را با نژودا در میان بگذارید، از خدمات مشاوره ایده پردازی استفاده کنید و ایده‌ای ناب و پولساز را استارت بزنید و صاحب کسب و کار خود باشید.
ما در کنار شما هستیم تا با شراکت در کسب و کارتان، رویای موفقیت و کارآفرینی را برای شما محقق کنیم!

مشارکت در کسب و کار؛ سکوی پرتاب شما به سمت هدف

کسب و کار آنلاین از آنجا که می‌تواند باعث پیشرفت شما در کسب درآمد شود به شما در این زمینه کمک فراوانی خواهد کرد. مشارکت در کسب و کار گامی هوشمندانه برای آغاز قدرتمند کسب و کار است که پیمودن مسیر رقابت را برای شما آسان‌تر می‌کند.
مشارکت در کسب و کار به این منظور است که شما اگر ایده ای را در سر دارید اما سرمایۀ اولیه شما کامل نیست با مشارکت با آژانس خلاقیت نژودا به هدفتان برسید و ایده خود را اجرا کنید و صفر تا صد آن را با خیال راحت به ما بسپارید.
در واقع نژودا برای شما همانند سکوی پرتابی است که شما را مستقیم به هدفتان می‌رساند. پس از عقد قرارداد مشارکت در کسب و کار میان ما و شما، استارتاپ شما شروع به کار می‌کند و کلیه خدمات آن، از تعیین استراتژی برندینگ و برنامه بازاریابی گرفته تا دیجیتال مارکتینگ، طراحی سایت، سئو، تولید محتوا و … را تیم نژودا به عهده خواهد گرفت.
بسیاری از افراد تصور می‌کنند مشارکت در کسب و کار ممکن است با خطر دزدی ایده آنها همراه باشد یا به اندازه کافی سود آور نباشد؛ اما واقعیت این است که ما در آژانس خلاقیت نژودا یک قرارداد حقوقی معتبر برای مشارکت در کسب و کار ارائه می‌دهیم که می‌توانید آن را به طور کامل از نظر حقوقی بررسی کنید و با خیال راحت خدمات خود را به ما بسپارید و سود کسب و کارتان را دریافت کنید.

مشارکت در کسب و کار؛ معادله دو سر سود!

مشارکت در کسب و کار؛ معادله دو سر سود!

زمانی که کسب و کارتان را به نژودا می‌سپارید، ما متعهد می‌شویم که آن را به سودآوری بالا و موفقیت برسانیم؛ چرا که موفقیت شما، موفقیت نژودا است!
نژودا به موفقیت مشتریان خود متعهد است؛ چرا که ناب بودن ایده مشارکت در کسب و کار زمانی معنا پیدا می‌کند که شما موفقیت را تجربه کنید؛ در غیر این صورت یک ایده پوچ است که تنها اتلاف وقت و هزینه را در بر خواهد داشت.

مزایای مشارکت در کسب و کار با نژودا

مزیت‌های کسب و کار مشارکتی آنقدر زیاد است که شاید پیش خودتان بگویید تا به حال چرا به این کار نپرداخته‌اید. در ادامه به مزیت‌های مشارکت در کسب و کار اشاره خواهیم کرد.

وقت خواب هم کسب درآمد کنید!

یکی از مزیت‌های کسب و کار شراکتی این است که حتی به هنگام خواب می‌توانید کسب درآمد داشته باشید! شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که چگونه؟ جواب این سؤال آسان است؛ شما تنها ایده را به نژودا تحویل می‌دهید، طی چند جلسه با کارشناسان برندینگ ما، ایده شما اصلاح شده و بهینه سازی می‌شود و سپس تیم نژودا کار را آغاز می‌کند؛ به این ترتیب شما می‌توانید در زمانی که مشغول استراحت هم هستید؛ درآمد خوبی داشته باشید زیرا ما در نژودا در حال تلاش برای سودآوری ایده شما هستیم!

از کار کردن لذت ببرید!

یکی از برتری‌های کسب و کار مشارکتی نسبت به راه اندازی کسب و کار به شیوه سنتی لذت مطلق از آن است! قطعاً شما هم شاهد آن بوده‌اید که بسیاری از افراد برای کسب درآمد بدون هیچ علاقه‌ای به سرکار می‌روند، اما بیزینس مشارکتی باعث می‌شود تا شما علاقه خود را پیدا کنید و درآمد بالا داشته باشید؛ از طرفی نیازی هم نیست که 24 ساعته نگران کسب و کار خود باشید!

کسب اعتبار و درآمد سریع‌تر از رقبا!

کسب اعتبار و درآمد سریع‌تر از رقبا!

در کسب و کارهای مشارکتی، به دست آوردن اعتبار و سودآوری سریع‌تر اتفاق می‌افتد؛ چرا که کلیه مواردی که شما برای یک بردینگ موفق لازم دارید، در یک پکیج در اختیار شما است.
به عبارت دیگر، نژودا مانند یک کارخانه است که ایده‌های شما را دریافت کرده و در دل خود آنها را پردازش و بهینه سازی می‌کند تا بیشترین سودآوری را داشته باشند؛ به همین دلیل سریع‌تر از شرکتی که به تازگی شروع به کار کرده و برای هر قسمت از کار خود به دنبال نیرو یا تیم مناسب است، به اعتبار و درآمد دست پیدا خواهید کرد.
نژودا یک پکیج کامل از خدماتی است که یک کسب و کار برای موفقیت به آن نیاز دارد.
یکی از کارهایی که ما می‌توانیم با قدرت به آن بپردازیم کسب ارزش و اعتبار است. کسب اعتبار یکی از راه‌هایی است که سود آوری بسزایی برای شما دارد. شما با کسب ارزش و جایگاه خودتان، سودی بیشتر از آن چیزی که مد نظرتان است را به دست می‌آورید.
همچنین اتوماتیک بودن بسیاری از کارها در این روش باعث کاسته شدن از سایر هزینه‌ها است.

همزمان چند شغل داشته باشید!

با شراکت در کسب و کار شما می‌توانید چند شغل دیگر را نیز داشته باشید. اما این کار چگونه ممکن است؟ در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که به دلیل انعطاف پذیر بودن می‌توانید با داشتن یک برنامۀ منظم چند شغل را مدیریت کنید و درآمد خود را به راحتی افزایش دهید.
با کسب و کار مشارکتی لذت کار آفرین شدن را تجربه کنید!
کسب و کار مشارکتی این امکان را به شما می‌دهد که اگر در بازار سنتی کار آفرین هستید در بازار کسب و کار مُدرن نیز کار آفرین باشید. وقتی که شروع به فعالیت در کسب و کار مشارکتی می‌پردازید برای پیشبرد ایدۀ خود نیاز به کارمندانی دارید که کار شما را پیش ببرند به همین خاطر یکی از ویژگی‌های خوب دیگر کسب و کار مشارکتی کارآفرینی است.
هر چه کسب و کار شما گسترده‌تر شود، نیاز به نیروهای بیشتری برای کسب و کارتان دارید. نژودا به ایده شما پر و بال می‌دهد تا به یک کسب و کار سودآور و مستقل تبدیل شوید و پس از آن از درآمدی که به دست می‌آورید، نیروهای مورد نیاز خود را استخدام کرده و یک تیم مستقل و کارآمد برای کسب و کارتان تشکیل دهید.

سوالات متداول شما

نحوۀ سرمایه گذاری در کسب و کار مشارکتی به چه صورت است؟

نحوۀ سرمایه گذاری در این روش از کسب و کار به این صورت است که آژانس ما به شما کمک می‌کند تا به ایدۀ خود برای داشتن کسب و کار آنلاین برسید و اگر بودجه‌ای برای راه‌اندازی پروژه تان ندارید در سود دهی کسب و کار با شما شریک می‌شویم.

آیا در کسب و کار مشارکتی ضرر نیز رُخ می‌دهد؟

خیر، گرچه ممکن است برخی ایده‌های چندان ناب و سودآور نباشند اما تیم نژودا اینجا است تا با مشاوره ایده پردازی، ایده‌های شما را اصلاح کرده و به سودآوری برساند. ما در کنار شما هستیم تا بهترین مشاوره را به شما بدهیم تا بتوانید لذت کسب و کار آنلاین را بچشید!

آیا برای شروع به کسب و کار مشارکتی نیاز به تجربه است؟

برای شروع به کسب و کار مشارکتی تنها نیاز به یک ایدۀ عالی دارید. ایدۀ عالی از شما و به نتیجه رساندن و مطرح شدن برندتان با ما.

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام
کپچا code

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید