مشاوره برندسازی
نژودا 1401-01-08

برند شما نماد هویت و اعتبار شما است؛ زمانی که کاربران شما را برندی معتبر و قابل اطمینان بشناسند، میزان موفقیت برند شما چندین برابر خواهد شد.

برندینگ (Branding) یا برندسازی فرایندی است که در جهت افزایش آگاهی از برند و ایجاد تصویری جذاب و شفاف در ذهن مشتریان انجام می‌شود. ایجاد یک هویت معتبر و منحصر به فرد لازمه موفقیت در دنیایی است که روز به روز رقابت در آن بیشتر می‌شود. امروزه هر کسب و کاری باید بتواند برند خود را به شکلی جذاب و خلاقانه به مخاطبان معرفی کند تا به این وسیله بتواند توجه و اعتماد آنها را جلب و موفقیت بیشتری را تجربه کنید.

مشاوره برندسازی و مشاوره برندینگ یکی از خدمات تخصصی آژانس خلاقیت نژودا است که با مشاوره با متخصصان این حوزه آغاز می‌شود و با تحلیل کسب و کار شما و ارائه راهکارها و تنظیم استراتژی‌هایی متناسب با برندتان شما را در مسیر برندینگ همراهی می‌کند.

هدف ما در نژودا فراهم کردن زیرساخت‌های لازم برای موفقیت شما به کمک روش‌های خلاقانه، هوشمند و منحصر به فرد است که در راستای سودآوری و بهبود عملکرد کسب و کار شما انجام می‌شود. کارشناسان نژودا در مسیر برندینگ و ریبرندینگ کسب و کار شما تا خلق هویتی یکتا و معتبر همراه شما خواهند بود.

چرا یک کسب و کار به مشاوره برندسازی نیاز دارد؟

کسب و کارهایی که به تازگی شروع به کار می‌کنند یا مدت زیادی از ورود آنها به دنیای رقابت می‌گذرد، همگی به مشاوره برندسازی (Branding) نیاز دارند؛ زیرا برند سازی به شما و کسب و کارتان کمک می‌کند ظاهر حرفه‌ ای‌ تری داشته باشید و هویت برند خود را به شکلی واضح تر و یکپارچه تر به مشتریان معرفی کنید.

برندسازی اصولی به شما کمک می‌کند اهداف کوتاه مدت و بلند مدت برند خود را تشخیص دهید و شانس مطرح شدن در حوزه کاری خود را افزایش دهید. زمانی که شما در حوزه کاری خود مطرح می‌شوید، شانس تبدیل کاربران عادی به لید و تبدیل آنها به مشتری افزایش یافته و سودآوری کسب و کار شما بیشتر خواهد شد.

این تنها یکی از مزایای برندسازی است؛ مشاوره برندسازی نژودا برای کسب و کار شما مزایای بی‌شماری خواهد داشت و در همه زمینه‌های برندینگ می‌تواند راهگشای شما باشد.

برند و برند سازی شامل چه مواردی می‌شود؟

برند و برند سازی شامل چه مواردی می‌شود؟

برند یک کسب و کار، در اولین و ساده‌ترین سطح، لوگو، تصویر و نام را در بر می‌گیرد و در سطحی بالاتر، شامل هویت برند و تصور مشتریان از آن کسب و کار است. آنچه باید به عنوان یک کسب و کار به خاطر داشته باشید این است که برند محدود به این موارد نیست و مفهومی بسیار پیچیده تر و گسترده تر از یک نام و نشان ساده است.

برند که در فارسی به آن نام تجاری نیز می‌گوییم، شامل ویژگی‌های خاص و منحصر به فرد یک کسب و کار است که آن را از رقبا و سایر برندها متمایز می‌کند. این ویژگی‌ها باعث می‌شود خدمات و محصولات شما از خدمات و محصولات رقبا قابل تشخیص باشد. از طرفی مشتریان تصویری از کسب و کار شما در ذهن خود دارند که آن تصویر کاملاً به نحوه برندینگ شما بستگی دارد.

هر کسب و کاری با توجه به اهدافی که دارد، ترجیح می‌دهد تصویر خاصی از خود در ذهن مشتری بسازد؛ آنچه همه کسب و کارها به دنبال هستند، معتبر شناخته شدن در نظر مشتری هستند که تنها با استراتژی دقیق و اصولی برای پیش بردن مراحل برندسازی امکان پذیر است.

هدف شما چه برندسازی شخصی (پرسونال برندینگ) باشد، چه برندسازی محصول یا ریبرندینگ، همه گام‌های شما باید طبق برنامه‌ای دقیق پیش برود تا ارتباطی قدرتمند، هدفمند و موفق با مخاطب برقرار شود. در این مسیر، کارشناسان نژودا همراه شما هستند تا هویتی جذاب، یکپارچه و معتبر از برند شما برای مشتری ترسیم کنند.

گام نهایی برندسازی، مدیریت برند است که همواره به عهده خود سازمان و مدیر برندینگ آن است. مدیریت برند به این معنا است که تمام دستاوردهای برند مانند هویت، ارزش، تصویر و … مدیریت شده و در طول زمان با توجه به شرایط برند و جامعه تغییرات لازم انجام شود.

یک تجربه فوق‌ العاده و موفقیت آمیز با یک قدم مطمئن آغاز می‌شود؛ با نژودا اولین گام‌های خود را محکم و معتبر بردارید!

دستیابی به قدرت و اعتبار برای یک برند یا بازیابی آن، فرایندی زمان‌بر است؛ در برندینگ هر ثانیه‌ی که می‌گذرد طلا است! ما در نژودا به شما کمک می‌کنیم از هر ثانیه خود بیشترین بهره را ببرید و طبق برنامه‌ای هدفمند پیش بروید.

تجربه یک برندینگ موفق با نژودا؛ عبور از محدودیت‌ها

آژانس خلاقیت نژودا از اولین گام برای طراحی هویت بصری برند شما تا زمانی که شما را به عنوان برندی معتبر به مشتریان معرفی کند، همراه شما است تا هوشمندانه‌تر از رقبا گام بردارید، منحصر به فرد باشید و لذت موفقیت را تجربه کنید.

اما سوال این است که چگونه برندسازی کنیم؟

برندسازی در نژودا شامل آنالیز کسب و کار و اهداف آن، ترسیم مسیر و نقشه راه برند، تعیین استراتژی عملکرد و تشخیص نیازها و آغاز فرایند برندسازی است. در این مسیر همه تلاش کارشناسان نژودا اعتبار بخشیدن به نام تجاری شما است تا گام‌های خود را با اطمینان و هدفمند بردارید.

یک مشاور برندسازی معتبر باید به همه مدل‌های برندینگ مسلط باشد و نیاز هر کسب و کار را در هر مرحله تشخیص دهد. این کار به شما کمک میکند زمان و سرمایه خود را در مسیری صرف کنید که برای شما ارزش و اعتبار به همراه خواهد داشت.

انواع برندینگ در نژودا

 

انواع برندینگ در نژودا

برندینگ در نژودا زمینه‌های مختلفی را در بر می‌گیرد که شامل موارد زیر است:

  • برندسازی خدمات
  • برند سازی شخصی
  • برندسازی محصول
  • برندینگ لوکس
  • برندسازی سازمانی
  • برندسازی رویداد
  • برندسازی رستوران
  • و …

برندسازی علاوه بر ایجاد اعتبار و قدرت برای کسب و کار، به اعتماد سازی در مخاطبان و افزایش سودآوری کسب و کار نیز کمک می‌کند و به این ترتیب مسیر موفقیت برند شما دچار تحولی شگرف خواهد شد.

سوالات متداول شما

مشاوره برندسازی چیست؟

برندسازی فرایندی است که در جهت افزایش آگاهی از برند و ایجاد تصویری جذاب و شفاف در ذهن مشتریان انجام می‌شود. ایجاد یک هویت معتبر و منحصر به فرد لازمه موفقیت در دنیایی است که روز به روز رقابت در آن بیشتر می‌شود.

چرا یک کسب و کار به مشاوره برندسازی نیاز دارد؟

کسب و کارهایی که به تازگی شروع به کار می‌کنند یا مدت زیادی از ورود آنها به دنیای رقابت می‌گذرد، همگی به مشاوره برندسازی (Branding) نیاز دارند؛ زیرا برند سازی به کسب و کار کمک می‌کند ظاهر حرفه‌ ای‌ تری داشته باشید و هویت برند خود را به شکلی یکپارچه تر به مشتریان معرفی کنید. همچنین به شما کمک می‌کند اهداف کوتاه مدت و بلند مدت برند خود را تشخیص دهید و شانس مطرح شدن در حوزه کاری خود را افزایش دهید.

برند و برند سازی شامل چه مواردی می‌شود؟

برند یک کسب و کار، در اولین و ساده‌ترین سطح، لوگو، تصویر و نام را در بر می‌گیرد و در سطحی بالاتر، شامل هویت برند و تصور مشتریان از آن کسب و کار است. برند که در فارسی به آن نام تجاری نیز می‌گوییم، شامل ویژگی‌های خاص و منحصر به فرد یک کسب و کار است که آن را از رقبا و سایر برندها متمایز می‌کند. این ویژگی‌ها باعث می‌شود خدمات و محصولات شما از خدمات و محصولات رقبا قابل تشخیص باشد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام
کپچا code

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید