مشاوره دیجیتال مارکتینگ
حامد جلوانی 1400-12-22

مشاوره دیجیتال مارکتینگ ؛ همگام با آینده

روز به روز کسب و کارهای بیشتری به دنیای دیجیتال قدم می‌گذارند تا در رقابت با رقبا پیشرو باشند؛ در این مسیر نژودا می‌تواند راهگشا باشد و مسیر را در زمینه مشاوره دیجیتال مارکتینگ و هوشمند سازی کسب و کار شما هموار کند.

امروزه عصر اطلاعات است و در این عصر، اطلاعات بیشتر به معنای برتری است؛ این اطلاعات به شما کمک می‌کند هوشمندانه، هدفمند و متمایز حرکت کنید و رقبا را پشت سر بگذارید. کارشناسان خلاق نژودا با دانش به‌روز، تجربه و مهارت خود حرکت شما در مسیر موفقیت را تسریع می‌کنند و هویتی جذاب، خلاق و معتبر به برند شما می‌‌بخشند.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ ؛ فرصتی برای کشف فرصت های بالقوه

مشاوره دیجیتال مارکتینگ و هوشمند سازی کسب و کار به معنای فرایند دیجیتالی شدن کسب و کار است که از به روزترین تکنولوژی‌های دنیا برای آنالیز داده‌ها و به کار بردن آنها برای رشد آگاهانه کسب و کار استفاده می‌شود. با توجه به این که شرایط اقتصادی و وضعیت فعلی کشور ممکن است باعث شکست یک کسب و کار شود یا آن را دچار مشکلات زیادی کند؛ بنابراین ورود به دنیای وب و دیجیتال برای کسب و کارها یک گام ضروری است تا نه تنها خود را از خطر شکست نجات دهند، بلکه موفقیت و توسعه بیشتر را تجربه کنند.

ما دانش و تخصص خود را به کار می‌گیریم تا حوزه ارتباطات شما با مخاطبان را گسترش داده و کسب و کار شما را به یک برند دیجیتال و به‌روز تبدیل کنیم. نژودا به شما کمک می‌کند تا با مشاوره دیجیتال مارکتینگ کلیه خدمات هوشمند سازی کسب و کار خود را به شکلی خلاقانه و حرفه ای پیاده سازی کنید.

نژودا، راهکاری هوشمندانه برای عبور از مشکلات کسب و کار است.

اهمیت مشاوره دیجیتال مارکتینگ در توسعه کسب و کار

 

اهمیت مشاوره دیجیتال مارکتینگ در توسعه کسب و کار

همان طور که می‌دانید، برنامه ریزی هدفمند و همگام بودن با به روزترین شیوه های بازاریابی و تکنولوژی برای رشد کسب و کار ضروری است. تصور کنید مغازه ای دارید که اجناس آن متعلق به 10 سال پیش است و به همان شیوه قدیمی مدیریت می‌شود؛ بازخورد مشتریان نسبت به مغازه‌ای با اجناس، دکوراسیون و شیوه مدیریت مدرن با بازخورد آنها نسبت به مغازه ای که این چنین قدیمی است، بسیار متفاوت خواهد بود.

کسب و کاری که همگام با تکنولوژی و روش های بازاریابی روز مدیریت شود، قادر است نیازهای طیف گسترده‌تری از مشتریان را برطرف کند؛ به همین دلیل در بازه زمانی مشابه موفقیت بیشتری را نسبت به یک کسب و کار سنتی تجربه خواهد کرد.

کارشناسان نژودا در زمینه مشاوره دیجیتال مارکتینگ با دانش، خلاقیت و تجربه خود شما را در مسیر دیجیتال مارکتینگ و هوشمندسازی کسب و کار همراهی می‌کند تا رشد را به شکلی منحصر به فرد و متفاوت تجربه کنید.

به کمک بازاریابی دیجیتال و ورود به دنیای کسب و کارهای آنلاین، شما به طیف گسترده‌تری از افراد دسترسی دارید و این فرصت برای شما فراهم است تا مخاطبانی را جذب کنید که دقیقا به دنبال خدمات و محصولات شما هستند.

تبلیغات سنتی را نمی‌توان یک شیوه غلط در بازاریابی به شمار آورد؛ آنچه مهم است تعیین یک استراتژی و زمان بندی مناسب برای به کار بردن تبلیغات دیجیتال و سنتی است. مشاوره دیجیتال مارکتینگ در نژودا به شما کمک می‌کند، همه چیز را سر جای خود قرار دهید و بهترین نتیجه را از برنامه تبلیغات و بازاریابی بگیرید.

از مزایای دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی دیجیتال می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • امکان هدف گیری مخاطبان
 • امکان آنالیز نتایج و بهینه سازی کمپین‌ها
 • هزینه کمتر نسبت به روش‌های سنتی
 • تعامل بیشتر با مخاطبان
 • دسترسی به تعداد بیشتری از مخاطبان بدون محدودیت جغرافیایی و زمانی
 • گسترده بودن امکانات و بسترهای تبلیغاتی؛ شامل ایمیل مارکتینگ، شبکه‌های اجتماعی، بازاریابی محتوایی، تبلیغات کلیکی، سئو، طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن، ویدئو مارکتینگ، اینفلوئنسر مارکتینگ و …
 • امکان آنالیز رقبا و افزایش توان رقابتی
 • نرخ بازگشت سرمایه بسیار بالا
 • انعطاف پذیری بالا و امکان شخصی سازی
 • و …

در انتخاب مشاور دیجیتال مارکتینگ باید نهایت دقت را داشته باشید تا فرد یا تیمی با توانایی‌های قابل توجهی پیدا کنید که می‌تواند در مدت زمان لازم نتایج لازم را برای کسب و کارتان به ارمغان بیاورد. داشتن تجربه در دیجیتال مارکتینگ از داشتن دانش تخصصی اهمیت بیشتری دارد! دانش و تخصص یک مشاور دیجیتال مارکتینگ در کنار یکدیگر می‌توانند کسب و کار شما را به شکل قابل توجهی دگرگون کند.

آژانس خلاقیت نژودا اینجا است تا تجربه‌ای فراتر از همه مزیت‌های بالا برای شما رقم بزند.

لذت قرار گرفتن در اوج را با نژودا تجربه کنید.

هوشمند سازی کسب و کار و دیجیتال مارکتینگ با نژودا

هوشمند سازی کسب و کار و دیجیتال مارکتینگ با نژودا

همه کسب و کارهایی که به دنیای دیجیتال مارکتینگ می‌پیوندند، با توجه به اهدافی که دارند آرزوی قرار گرفتن در صدر نتایج جستجو یا محبوبیت در میان مخاطبان را دارند. دستیابی به این رویای دشوار با کارشناسان خلاق و حرفه‌ای نژودا دیگر دور از ذهن نیست.

شما می‌توانید کلیه خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ، طراحی سایت و هوشمندسازی کسب و کار خود را با اطمینان به نژودا بسپارید و به ما تکیه کنید. در این مسیر آژانس خلاقیت نژودا خدمات زیر را به شما ارائه می‌دهد:

برای دریافت خدمات در هر یک از زمینه‌های بالا یا دریافت مشاوره دیجیتال مارکتینگ می‌توانید با کارشناسان ما در نژودا در تماس باشید یا طی یک جلسه حضوری نیازها و اهداف کسب و کارتان را مطرح کنید. با توجه به مواردی که برای کسب و کارتان نیاز دارید، پلن و استراتژی مناسب برای شما مشخص می‌شود تا همه چیز بر اساس ایده‌ها و اهداف شما پیش برود.

دنیای دیجیتال مارکتینگ بسیار گسترده است و پیاده سازی آن برای کسب و کارهای مختلف نیاز به دانش تخصصی و تسلط بر حوزه مربوطه دارد؛ خوشبختانه کارشناسان آژانس خلاقیت نژودا با تسلط و مهارتی که در زمینه‌های مختلف دارند، به شما کمک می‌کنند بهترین شیوه را برای بازاریابی دیجیتال کسب و کارتان در پیش بگیرید.

شناسایی پرسونای مخاطبان یکی از اساسی‌ترین و تخصصی‌ترین اقداماتی است که یک آژانس دیجیتال مارکتینگ می‌تواند برای تعیین استراتژی بازاریابی شما انجام دهد؛ در صورتی که شناسایی پرسونای مخاطب به درستی انجام شود، بازده برنامه‌های بازاریابی شما چندین برابر خواهد شد.

شناسایی پرسونای مخاطبان یکی از اقداماتی است که در زمینه مشاوره دیجیتال مارکتینگ به صورت اصولی و تخصصی در آژانس خلاقیت نژودا انجام می‌شود تا شما موفقیت را به شکلی متفاوت و منحصر به فرد تجربه کنید.

انواع شاخه های دیجیتال مارکتینگ در نژودا

انواع شاخه های دیجیتال مارکتینگ در نژودا

مزایای مشاوره دیجیتال مارکتینگ با نژودا

نژودا در زمینه دیجیتال مارکتینگ ، طراحی سایت و سئو یک شرکت بی‌رقیب است که امکانات زیر را در اختیار شما قرار می‌دهد:

 • قیمت منصفانه
 • کیفیت بالا در ارائه خدمات
 • امکانات متنوع در حوزه تبلیغات دیجیتال
 • آموزش استفاده از ابزارهای سنجش و اندازه گیری
 • بهینه سازی کمپین‌ها با توجه به نیازهای کسب و کار
 • ارائه مشاوره رایگان برای شروع فرایند دیجیتال مارکتینگ
 • ارائه گزارش از فرایند پروژه
 • جمع‌آوری و آنالیز داده‌های مورد نیاز برای آغاز کسب و کار
 • آنالیز فعالیت رقبا
 • طراحی هویت بصری برند
 • A/B تست و آنالیز کارایی کمپین
 • پیاده سازی تکنیک‌های گیمیفیکیشن
 • و …

از مهم‌ترین مزایای همکاری با نژودا در دیجیتال مارکتینگ، ارائه خدمات آموزشی لازم به تیم شما است تا هر یک بتوانند پس از تحویل گرفتن پروژه برای کسب و کار شما هر چه در روند دیجیتال مارکتینگ لازم است را انجام دهند و خودشان به یک دیجیتال مارکتر حرفه‌ای و کاربلد تبدیل شوند!

بنابراین اگر تیمی دارید که درمورد دانش دیجیتال مارکتینگ آنها اطلاع کافی ندارید، با خیال راحت آنها را به تیم آموزشی نژودا بسپارید تا دانش و تجربه‌های با ارزش خود را در اختیار آنها گذاشته و آنها را به نیروهایی متخصص و قَدَر تبدیل کنند.

برچسب ها :

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام
کپچا code

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید