طراحی سایت فروشگاهی
خدمات

طراحی سایت فروشگاهی

راه اندازی وب سایت فروشگاهی؛ افزایش فروش

بسیاری از کارشناسان تکنولوژی و فروش بر این باورند که امروزه اگر کسب‌و‌کارتان آنلاین نباشد، گویی در بازارتان حضور ندارید. چرا که اگر برندتان در فضای اینترنت موجودیت نداشته باشد از دسترس طیف وسیعی از مخاطبان بازار هدف خود، دور می‌مانید. آمار برندهایی مانند دیجی‌کالا در داخل و آمازون و والمارت در خارج از کشور و دیگر فروشگاه‌های اینترنتی نشان می‌دهد که مصرف‌کنندگان به خرید آنلاین علاقه‌ و توجه بیشتری نسبت به گذشته نشان می‌دهند. هم‌چنین در شرایط پاندمیک کرونا این ارقام به چندبرابر افزایش پیدا کرد. نقطه‌ی اشتراک فروشگاه‌ها و برندهایی که در فضای آنلاین افزایش فروش چشم گیری داشتند، یک وب‌سایت فروشگاهی قدرتمند یا e-commerce با طراحی متناسب با نیازهای کاربران است. با راه‌اندازی یک وب‌سایت قدرتمند برای مخاطبان‌تان همیشه در دسترس هستید، در مقیاس جهانی حضور دارید و به داده‌های مربوط به مشتریان‌تان دسترسی دارید. هم‌چنین هزینه‌هایی که جهت راه‌اندازی وب‌سایت فروشگاهی‌تان صرف می‌کنید از هزینه‌های راه‌اندازی یک فروشگاه فیزیکی بسیار کم‌تر است.

مشاوره طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای

طراحی و توسعه‌ی سایت فروشگاهی شما باید به‌گونه‌ای باشد که کاربر به‌راحتی در سایت به هر آن‌چه می‌خواهد دسترسی پیدا کند، سرعت بالا را تجربه کند و عملکرد سایت بدون مشکل باشد. تمرکز ما در طراحی سایت فروشگاهی بر عملکرد سایت، طراحی ساده و چشم‌نواز و ویژگی‌های موردنیاز کاربر در یک سایت فروشگاهی است. برای پیاده‌سازی وب‌سایت فروشگاهی که دارای ویژگی‌های فوق باشد از یک جلسه‌ی مشاوره شروع می‌کنیم. در این جلسه به مسائلی مانند اهداف مورد نظر شما، بودجه‌ای که در نظر دارید، مخاطبان شما، زمان‌بندی، فرآیند اجرا و مسئولیت‌های ما می‌پردازیم. برای رزرو جلسه مشاوره طراحی سایت فروشگاهی از لینک زیر استفاده کنید یا با ما تماس بگیرید.

مشاوره طراحی سایت فروشگاهی
فروشگاه اینترنتی

ریسپانسیو

طراحی فروشگاه اینترنتی شما طراحی فروشگاه اینترنتی شما

احتمالا شما نیز عباراتی مانند طراحی سایت فروشگاهی یا طراحی فروشگاه اینترنتی را در گوگل جستجو کرده اید. اهمیت سایت فروشگاهی از آن جایی است که شما می توانید در کمترین زمان توسعه ی کسب و کار خود در فضای مجازی انجام دهید، با داشتن یک وب سایت فروشگاهی قادر خواهید بود محصولات خود را در هفت روز هفته و ۲۴ ساعته به فروش برسانید.

استانداردهای طراحی وب‌سایت فروشگاهی موفق

در سایت فروشگاهی اساس کار، تجربه‌ی کاربری است و ما به‌دنبال آن هستیم تا تجربیاتی را برای کاربران شما خلق کنیم که منجر به سودآوری برای شما و رضایت کاربر شود. مطابق با این چشم‌انداز، استانداردهای زیر را در طراحی وب‌سایت با عملکرد بالا و ظاهر مناسب اعمال می‌کنیم:

طراحی ریسپانسیو یا کنش‌گرا

آمارها نشان می‌دهند که استفاده از گوشی‌ها و دستگاه‌های هوشمند برای خرید به‌صورت مداوم در حال افزایش است. بنابراین طیف گسترده‌ای از خریداران اینترنتی برای خرید از وب‌سایت‌های فروشگاهی از گوشی‌های خود استفاده می‌کنند. از همین‌رو برای طراحی وب‌سایت فروشگاهی ضروری است که دارای طراحی ریسپانسیو باشد. طراحی ریسپانسیو کمک می‌کند تا کلیه‌ی کاربران بتوانند از خدمات سایت فروشگاهی با هر دستگاهی بهره ببرند. چراکه با طراحی کنش‌گرا وب‌سایت فروشگاه متناسب با سایز دستگاه و امکانات آن نمایش داده می‌شود

راحتی استفاده و تعامل در وب‌سایت برای کاربر

مسیری که یک کاربر در سایت طی می‌کند تا اطلاعات لازم را به‌دست بیاورد و بر اساس آن برای خرید تصمیم‌گیری کند در میزان موفقیت یک وب‌سایت فروشگاهی نقش پررنگی را بر عهده دارد. نحوه‌ی ارائه اطلاعات و ترتیب آن باید به‌گونه‌ای باشد که کاربر به ادامه دادن تمایل داشته باشد و در نهایت برای خرید اقدام کند. از همین‌رو طراحی سایت باید با تمرکز بر راحتی کاربر باشد. این راحتی و لذت از خرید را می‌توان از طریق طراحی متناسب با نیازهای کاربر و طراحی تجربه‌ی سفر او امکان‌پذیر کرد.

طراحی تجربه سفر کاربر در سایت

برای موفقیت یک وب‌سایت فروشگاهی، طراحی تجربه سفر مشتری (UX/UI) نقش بسیار حیاتی دارد. در این طراحی تمرکز اصلی بر کاربر است تا در نهایت به رضایت او و فروش برای شما محقق شود. سفر مشتری مسیری است که یک کاربر از ورود به سایت تا خرید طی می‌کند. چنان‌چه این طراحی با شناخت کافی از مخاطبان سایت و نیازهای آن‌ها باشد او را به سمت هدف این سفر یعنی خرید هدایت می‌کند. بنابراین در طی این سفر کاربر با اطلاعات به شکل برنامه‌ریزی‌شده مواجه می‌شود.

خرید امن

یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های خریدار هنگام خرید اینترنتی، امنیت سایت است. چراکه برای خرید آنلاین از اطلاعات بانکی کاربران استفاده می‌شود. بنابراین ایجاد اعتماد در کاربران برای خرید آنلاین اهمیت بسزایی دارد. استانداردهای متخصصان واحد فنی نژودا در پیاده‌سازی فروشگاه اینترنتی منطبق با حفظ امنیت برای کاربران است.

بارگذاری سریع سایت

مطابق با تحقیقات انجام شده، کاربرانی که به وب‌سایت‌های فروشگاهی مراجعه می‌کنند به مدت زمان بارگذاری سایت اهمیت می‌دهند. چنان‌چه مدت زمان بارگذاری سایت کمی بیشتر طول بکشد، خریداران بالقوه بسیاری را از دست می‌دهید. بنابراین هنگام طراحی سایت فروشگاهی یکی از استانداردهای اصلی، سرعت بالای بارگذاری وب‌سایت فروشگاهی است.

امکان به اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی

رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی در افزایش بازدیدکنندگان از سایت‌های فروشگاهی نقش پررنگی دارند. بنابراین امکان به اشتراک‌گذاری محتویات سایت در شبکه‌های اجتماعی ضروری است. به اشتراک گذاشتن محصولات یک سایت فروشگاهی در شبکه‌های اجتماعی توسط افراد مانند تبلیغات دهان به دهان (Word-of-mouth marketing) عمل می‌کند. در این روش اعتماد به فرد به اشتراک‌گذارنده باعث می‌شود تا حلقه‌ی افراد مرتبط با او نیز به وب‌سایت فروشگاه شما اعتماد کنند.

بررسی و مرور محصولات

حدود 50% بازدیدکنندگان سایت‌های فروشگاهی پیش از خرید قسمت بررسی و اطلاعات مربوط به محصول را مطالعه می‌کنند. بنابراین استفاده از این قابلیت به مخاطبان شما کمک می‌کند تا احساس بهتری برای تصمیم‌گیری خرید داشته باشند. علاوه‌بر آن کاربران بسیاری از طریق جستجوی محصولات مدنظرشان از طریق موتورهای جستجو به صفحات مربوط به محصولات شما دست پیدا می‌کنند که موجب افزایش رتبه‌ی شما در موتورهای جستجو می‌شود. .

ارائه اطلاعات تماس و نمادهای الکترونیکی

بزرگ‌ترین ترس خریداران اینترنتی این است که در دام کلاهبرداران اینترنتی بیفتند. بنابراین اعتمادسازی یکی از بخش‌های کلیدی وب‌سایت فروشگاهی شماست. برای این منظور ارائه اطلاعات تماس، افراد تیم و نمادهای الکترونیکی به آن‌ها ثابت می‌کند که می‌توانند به شما اعتماد کنند.

طراحی وبسایت فروشگاهی در اصفهان

روزانه به وب سایت‌هایی که محصولات خود را آنلاین در بستر اینترنت به فروش میرسانند اضافه می‌شود و این موضوع باعث شده تا مشتریان هم به تدریج علاقه بیشتری به خرید آنلاین نسبت به خرید حضوری و فیزیکی در محل فروشگاه داشته باشند. برای موفقیت در پیاده‌سازی و اجرای وب سایت فروشگاهی در اصفهان، پروسه ساخت را به یک شرکت معتبر و با تجربه در زمینه ی طراحی انواع سایت‌های اختصاصی بسپارید تا دغدغه ای برای امنیت آن نداشته باشید

برخی از امکانات وب سایت فروشگاهی اختصاصی آژانس خلاقیت نژودا

 1. پنل کاربری آسان برای مدیریت وب سایت
 2. پیاده‌سازی راحت ترین مسیر خرید فقط با چند کلیک
 3. اضافه کردن محصولات و ویرایش قیمت ها توسط ادمین سایت در کمترین زمان
 4. قابلیت توسعه پذیری و گسترش فروشگاه در آینده
 5. انجام محاسبه ی فاکتور نهایی بدون کوچکترین خطا
 6. تحلیل بازار هدف و مشتریان وب سایت برای افزایش آمار فروش

برای داشتن یک فروشگاه اینترنتی موفق دو آیتم زیر باید انجام شود.

 1. طراحی اصولی سایت فروشگاهی
 2. سئو سازی سایت فروشگاهی

طراحی ظاهر یک سایت فروشگاهی باید به صورت حرفه ای انجام شود. اما برای این که کاربران را به سایت خود جذب کنید می بایست سئو سایت فروشگاهی را به صورت مستمر انجام دهید.

شرکت طراحی سایت فروشگاهی

 

شرکت طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای

برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی باید فاکتورهای زیادی را در نظر بگیرید.

فرض کنید فروشگاه یا مغازه ای برای فروش کالا و محصولات خود در اختیار دارید. در صورتی که پس از ورود مشتری استقبال گرمی از او شود، به احتمال زیاد منجر به خرید از جانب مشتری می شود. این نکته در مورد فروشگاه آنلاین نیز صدق می کند. چنانچه کسب و کار شما توسط یک تیم مجرب و حرفه ای بررسی شود، بهترین مسیر برای رسیدن به موفقیت برای بیزینس شما ترسیم می شود.

در طراحی یک وب سایت حرفه ای ویژگی هایی فراوانی بایستی رعایت شوند. امنیت بالا، طراحی گرافیکی قدرتمند، زیر ساخت قابل توسعه و مطابقت با الگوریتم های جدید گوگل برخی از این فاکتورها به حساب می آیند.

پس از اتمام پروسه ی ساخت وب سایت فروشگاهی، کارشناسان ما جلسه ای حضوری با شما خواهند داشت. طی این جلسه کار با پنل اختصاصی سایت فروشگاهی کامل به شما آموزش داده خواهد شد.

طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس یا طراحی سایت فروشگاه اختصاصی

هر روزه به تعداد سایت های فروش آنلاین در اصفهان و دیگر نقاط اضافه می شود. استفاده از CMS هایی چون وردپرس شاید در ابتدا هزینه ی کمتری برای شما داشته باشد. اما در ادامه و پس از مدت زمان کوتاهی مشکلات زیادی برای شما در خصوص توسعه ی سیستم به وجود می آورد. ما در نژودا می توانیم وب سایت شما را در بستر ووکامرس پیاده سازی کنیم.

پیشنهاد ما به شما پکیج طراحی سایت فروشگاه اختصاصی می باشد. هدفی که برای طراحی سایت کسب و کار خود دنبال می کنید باید این موارد را پوشش دهد.

 • جذب کاربران
 • افزایش بازدید سایت
 • محبوبیت برند شما در جامعه

 

ویژگی های سایت فروشگاه اینترنتی حرفه ای

 • امکان دسترسی آسان و سریع به محصولات یکی از نکات مهم در طراحی سایت فروشگاهی، راحتی کاربران برای پیدا کردن محصولات می باشد.
 • سیستم جستجو در وب سایت های فروشگاهی از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا کاربران بایستی بتوانند محصولات و کالاهایی را که قصد خرید آن را دارند در اسرع زمان پیدا کنند. چنانچه کاربران از ساختار جستجوی پیشرفته در وب سایت فروشگاهی راضی نباشند، منجر به ترک آن ها می شود.
 • بخش ثبت نام کاربر جهت خرید از فروشگاه آنلاین
 • یکی دیگر از آیتم های مهم و کاربردی در وب سایت فروشگاهی، آیتم مربوط به ثبت نام کاربران می باشد. در طراحی این قسمت بایستی فرم های کوچکی با داده های کمی در مقابل کاربران قرار بگیرد. در بخش نهایی کردن سبد خرید بایستی اطلاعات محدودی چون آدرس و تلفن از کاربران وب سایت درخواست شود.
 • راه دیگری که برخی وب سایت ها از آن استفاده می کنند نیز وجود دارد. می توان تمامی اطلاعات را از کاربر در مرحله ی ثبت نام دریافت نمود تا در فرآیند خربد تنها چند آیتم که امکان تغییر آن وجود دارد قرار داشته باشد.
 • جلب اعتماد مشتریان به فروشگاه های اینترنتی
 • یکی از نکات مهمی که سایت های فروش آنلاین باید آن را دنبال کنند،‌ ایجاد حس اعتماد در بین کاربران می باشد.
 • در همین راستا بایستی امنیت اطلاعات مشتریان و کاربران در وب سایت حفظ شود.
 • امکان مقایسه بین محصولات
 • ویژگی جذابی که در طراحی و ساخت سایت فروشگاهی باید لحاظ شود، ماژول مقایسه می باشد.
 • مقایسه ی بین محصولات با برندهای متفاوت این امکان را به کاربران می دهد تا بهترین انتخاب را داشته باشند.

 

نکات طراحی سایت فروش آنلاین

چنانچه می خواهید کاربران زیادی را برای وب سایت فروشگاه اینترنتی خود جذب کنید، چند نکته ی زیر را در اولویت قرار دهید.

 • طراحی ساده و اجتناب از پیچیدگی
 • برای تشویق کاربران نسبت به خرید آنلاین، می بایست طراحی های پیچیده و گیج کننده را کنار بگذارید. بهترین فروشگاه های آنلاین در سراسر دنیا مانند آمازون از طراحی های ساده و در عین حال کامل و جامع بهره می گیرند.
 • استفاده از تصاویر با کیفیت و استاندارد
 • یکی از مهم ترین قسمت ها پس از آماده سازی و ساخت سایت های فروشگاهی، استفاده از تصاویر با کیفیت می باشد.
 • برای تهیه ی تصاویر با کیفیت و واضح برای محصولات دو راه حل وجود دارد.
 • جستجوی تصاویر آماده در اینترنت
 •  تهیه ی هر عکس به صورت اختصاصی برای هر محصول
 • در صورتی که منابع کافی در اختیار دارید، استفاده از عکس های اختصاصی وجه تمایز میان شما و رقبا می شود.

روانشناسی رنگ ها

استفاده از رنگ سازمانی مشخص و استفاده ی آن در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی بسیار مهم می باشد. به کار بردن رنگ های زیاد در طراحی سایت فروشگاهی باعث گیج شدن کاربران می شود.

همین طور استفاده تنها از یک رنگ در طراحی قالب سایت، باعث کاهش نرخ تبدیل سایت می شود.

بهره بردن از رنگ های مناسب در طراحی دکمه هایی همچون افزودن به سبد خرید بسیار حیاتی می باشد.

قرار دادن مهم ترین اطلاعات در بالای وب سایت

جایگذاری عناصر در طراحی صفحه اصلی سایت فروشگاهی و صفحات هدف دیگر از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. عناصر داخل وب سایت به گونه ای درست و استاندارد بایستی طبقه بندی شوند.

این موضوع کمک می کند تا کاربر پس از ورود به وب سایت، اطلاعات مورد نیاز خود را به راحتی پیدا کند.

سادگی در فرآیند خرید و پرداخت

آسان بودن مرحله ی پرداخت یکی از نکاتی می باشد که منجر به افزایش فروش و جذب مشتری می شود.

فرایند نهایی کردن خرید در وب سایت فروشگاهی باید ساده و به دور از هر گونه تبلیغ باشد.

برای افزایش نرخ تبدیل و بالا بردن بازده، پیاده سازی دقیق این مرحله موضوع مهمی به شمار می آید.

نکات طراحی سایت فروشگاهی آنلاین

هزینه طراحی وبسایت فروشگاهی

قیمت طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی در تهران و سراسر ایران در هر شرکت طراحی سایت فروشگاهی متفاوت می باشد.

هر شرکت طراحی سایت بر مبنای عوامل مختلفی قیمت خود را اعلام می کند.

ما در شرکت نژودا برای طراحی وب سایت های مختلف از تکنولوژی های روز دنیا استفاده می کنیم. طراحی سایت فروشگاهی را در کمترین زمان ممکن با بهترین قیمت و خدمات برای شما انجام می دهیم.

طراحی سایت فروشگاهی رایگان – سفارش ساخت سایت فروشگاهی

اگر جستجوی کوتاهی در اینترنت انجام دهید، با افراد و شرکت های زیادی در زمینه ی طراحی سایت فروشگاهی آشنا می شوید. برخی طراحی وب سایت فروشگاهی به کمک قالب های آماده را پیشنهاد می دهند. باید به این مسئله توجه شود که ساخت سایت فروشگاهی مانند دیجی کالا با قالب های آماده امکان پذیر نیست.

دلیل این موضوع هم استفاده از ماژول های متنوع در چنین وب سایت هایی می باشد. آخرین نمونه سایت فروشگاهی را می توانید در صفحه ی نمونه کارها مشاهده کنید. برای خرید سایت فروشگاهی با ما همراه باشید.

 

ویژگی طراحی حرفه ای وب سایت فروشگاه اینترنتی

 • سازگار با تمامی درگاه های پرداخت
 • سایت فروشگاهی می بایست با تمام درگاه های پرداخت سازگار و هماهنگ باشد.
 • چنانچه در هنگام فرآیند خرید و تسویه خطایی رخ دهد، باعث ریزش مخاطبان شما می شود.

اضافه کردن دسته بندی به صورت نامحدود

برای اینکه کاربران بتوانند محصولات خود را به راحتی پیدا کنند، دسته بندی کالا باید به گونه ای درست و اصولی انجام شود.

قابلیت اتصال به اپلیکیشن

چنانچه قبلا اپلیکیشن فروشگاهی در بستر اندروید یا ios داشته اید، می توان به راحتی آن را به وب سایت خود متصل کنید.

سیستم مدیریت انبار

این سیستم پیش از اتمام موجودی، به شما یادآوری می کند تا از تعداد محصولات باقیمانده در انبار اطلاع داشته باشید.

سرعت لود بالا

سرعت بارگذاری وب سایت شما باید به گونه ای باشد که کاربر در کمترین زمان ممکن کالاهای مختلفی را بررسی کند.

قابلیت اضافه کردن محصولات به تعداد دلخواه

پس از پیاده سازی وب سایت فروشگاهی قادر خواهید بود تمامی کالا و محصولات خود را برای فروش آنلاین در اختیار کاربران قرار دهید.

مدیریت فروش

اطلاعات از روند فروش و تعداد اقلام فروخته شده، طبق یک آمار درست و واضح در اختیار شما قرار می گیرد.

مدیریت حمل و نقل و روش های ارسال

اطلاعات لحظه ای بابت ارسال مرسوله در اختیار ادمین سایت فروشگاهی قرار میگیرد. مدیر سایت  در هر لحظه از تمامی جزئیات مربوط به حمل و نقل آگاه می باشد.

امکانات مورد نیاز در طراحی سایت فروشگاهی

 • سیستم سبد خرید و تراکنش آنلاین
 • دسته بندی محصولات به صورت نامحدود
 • قابلیت متصل شدن به درگاه های بانکی
 • مطلع شدن از خرید با ارسال ایمیل یا SMS
 • طراحی وب سایت به صورت ریسپانسیو یا واکنش گرا
 • امکان درج نظرات
 • امکان مقایسه ی بین محصولات و کالاها
 • فیلتر کردن کالاها بر اساس ویژگی های مختلف
 • روش های خرید و ارسال محصول
 • مدیریت حساب بانکی
 • لیست علاقمندی ها
 • مدیریت ثبت سفارش و تراکنش ها
 • چاپ خودکار سفارش
 • سینک شدن با قسمت های حسابداری و انبار
 • امکان اضافه کردن تخفیف به صورت نامحدود
 • امکان قرار دادن اقلام با قیمت های متفاوت برای عده ای از کاربران

سوالات متداول طراحی سایت فروشگاهی

برخی سوالات که ممکن است برای شما پیش آمده است

آیا امکان ارتقا سایت من به سایت فروشگاهی وجود دارد؟

بله. کارشناسان ما با بررسی وب‌سایت شما قادرند آن را با تغییراتی که لازم است به یک وب‌سایت فروشگاهی ارتقا بدهند.

آیا امکان تغییر ظاهری طراحی سایت وجود دارد؟

بله. در صورتی که تمایل داشته باشید امکان تغییر ظاهری سایت وجود دارد.

هزینه‌ی راه‌اندازی یک وب‌سایت فروشگاهی چگونه محاسبه می‌شود؟

بر اساس مواردی مانند وسعت پروژه، زمان‌بندی، مدل فروش، پشتیبانی و ارائه محصولات و خدمات شما هزینه‌ی نهایی محاسبه می‌شود.

آیا امکان استفاده از سرویس پشتیبانی برای وب‌سایت فروشگاهی وجود دارد؟

بله. پس از تحویل وب‌سایت فروشگاهی به شما تا 6 ماه خدمات پشتیبانی سایت شما ارائه می‌شود.

آیا امکان تولید محتوای وب‌سایت فروشگاهی توسط نژودا وجود دارد؟

بله. آژانس نژودا با فعالیت‌های همه‌جانبه در حوزه‌های متنوع دیجیتال امکان همراهی با شما در حوزه‌های مکمل را دارد.

امتیاز شما به این صفحه