خدمات

طراحی سایت

امروزه یکی از اصلی‌ترین عوامل موفقیت یک برند، حضور و فعالیت آنلاین آن در فضای مجازی است. وب‌سایت، ابزار قدرتمندی برای ارائه تصویر مناسبی از هویت یک برند در فضای دیجیتال است. "نژودا" با جمعی از متخصصین در حوزه ارائه راهکارهای دیجیتال و پیاده‌سازی آن، خدمات مرتبط با طراحی وب‌سایت را ارائه می‌دهد. این خدمات تخصصی شامل مشاوره با متخصصان این حوزه، تحلیل کسب‌و‌کار شما برای حضور در فضای آنلاین، طراحی و پیاده‌سازی وب‌سایت مطابق سلیقه شما و پشتیبانی از وب‌سایت شماست. هدف ما فراهم آوردن زیرساخت‌های لازم بر بستر وب در جهت توسعه کسب‌و‌کار شماست. این هدف بر اساس خلاقیت و در راستای سودآوری شما طراحی شده است. خدماتی که در این راستا در نژودا به شما ارائه می‌شود شامل توسعه back-end و front-end است. ما بزرگ فکر می‌کنیم، طراحی وب‌سایت شما را مطابق ترندهای روز، هوشمندانه انجام می‌دهیم و با سرعت بالا آن را در پلتفرم‌های دیگری مانند گوشی‌های هوشمند توسعه می‌دهیم. در راه‌اندازی و طراحی وب‌سایت شما به عملکرد، امنیت، سفارشی بودن و ابعاد پروژه شما توجه کافی داریم.

چرا نیاز به طراحی وب سایت دارید ...؟

شرکت فناوری اطلاعات نژودا

دسترسی 24 ساعته در هر روز هفته

یکی از بزرگ‌ترین مزایای داشتن یک وب‌سایت همراهی همیشگی مشتریان است. امروزه در دسترس بودن در هر زمان و مکان برای یک برند یک الزام برای جلب نظر مشتریان است. وب‌سایت یک برند این امکان را برای مشتری شما به‌وجود می‌آورد تا احساس دسترسی و همراهی را تقویت کند.

ظاهر حرفه‌ای یک برند

تاسیس یک وب‌سایت نیز باعث اعتبار و شهرت یک برند است. وب‌سایت به جلب‌نظر طیفی از مشتریان که به حضور و خرید در فضای آنلاین علاقه‌مند هستند نیز کمک می‌کند. توجه به مشتریان با نیازهای متفاوت به برند ظاهری موجه‌تر و حرفه‌ای تر می‌بخشد.

مرجع حوزه کسب و کار خود باشید

چنان‌چه برای برند کسب‌و‌کار خود وب‌سایت قدرتمندی داشته باشید، شانس مطرح شدن در حوزه کاری‌تان افزایش می‌یابد. چراکه با درج مقالات و فعالیت در حوزه‌ی کاری‌تان امکان تبدیل کردن مشتریان بالقوه به خریدار فراهم می‌شود. این تبدیل از طریق موتور جستجوی گوگل اتفاق می‌افتد.

تجزیه و تحلیل رفتارهای مشتری

یکی از مزایای فضای دیجیتال امکان ثبت و ضبط اطلاعات است. این اطلاعات ابزار قدرتمندی را برای تحلیل نیازها و خواسته‌های مشتری در اختیار شما می‌گذارد. با تجزیه و تحلیل این داده‌ها فرصت اصلاح و رشد برای کسب‌و‌کار شما نسبت به فضای فیزیکی افزایش پیدا می‌کند.

دریافت اطلاعات از مشتری

روند ثبت اطلاعات مشتریان شما به‌صورت فیزیکی سخت است. افراد علاقه‌ی چندانی به ارائه اطلاعات به کسب‌و‌کارها ندارند. اما در فضای دیجیتال چندان عجیب و سخت نیست. از همین‌رو امکان داشتن یک بانک اطلاعاتی از مشتریان به شما کمک می‌کند تا بتوانید راهکارهای بهتری را به‌وجود آورید.

کاهش هزینه‌های زمانی و مالی

با راه‌اندازی یک وب‌سایت هزینه‌های مالی شما بسیار کم تر از زمانی است که یک فروشگاه را راه‌اندازی کنید. هم‌چنین سیستم یک وب‌سایت اتوماتیک است و هم‌زمان کاربران بسیاری را پوشش می‌دهد. بنابراین محدودیت‌های مرتبط با کسب‌و‌کارهای فیزیکی توسط یک وب‌سایت مناسب پوشش داده می‌شود.

مراحل طراحی سایت

اختصــــــــــاصی

طراحی وب سایت اختصاصی شما
در 4 مرحله انجام می شود

01

جلسه مشاوره

فرم درخواست طراحی وب سایت را برای ما ارسال می‌کنید. مشاوران ما با شما جلسه‌ خواهند داشت. طی این جلسه‌ها کسب‌و‌کار، مخاطبان و نیازهای شما را مورد تحلیل و بررسی قرار می‌دهیم.

02

طراحی نسخه اولیه

وب‌سایت شما بر اساس سلیقه‌ و کسب‌و‌کار شما طراحی می‌شود. نسخه‌ی اولیه‌ وب‌سایت به شما ارائه شده تا در صورت صلاح‌دید شما و مشاور تغییرات لازم داده شود.

03

ارائه نسخه نهایی

نسخه‌ی نهایی وب‌سایت پس از اعمال تغییرات لازم به شما ارائه می‌شود. هم‌چنین نحوه کار با وب‌سایت توسط کارشناسان آموزش ما به تیم شما به‌صورت کامل، آموزش داده خواهد شد.

04

پشتیبانی

کار ما با شما تازه شروع شده است. برای پشتیبانی و دیگر راهکارهای مبتنی بر فضای دیجیتال همراه شما هستیم. مسیرهای ارتباطی با متخصصان ما همیشه فعال است.

فهرست مطلب:

طراحی سایت نژودا

بیل گیتس می‌گوید:

“کسب و کاری که در اینترنت نباشد، به زودی در بازار هم نخواهد بود.”

امروزه یکی از اصلی‌ترین عوامل موفقیت یک برند، حضور و فعالیت در فضای آنلاین است. در دنیایی که همه رقبای شما دارای یک وب‌سایت تخصصی برای خدمات خود و به دنبال کسب موفقیت بیشتر در این مسیر هستند؛ چرا شما در این مسیر پیشگام نباشید؟! در حقیقت طراحی وب‌سایت، ابزار قدرتمندی برای ارائه تصویر مناسبی از هویت یک برند در فضای دیجیتال است؛ به همین دلیل روزانه هزاران کسب و کار جدید به این فضا می‌پیوندند و به دنبال ساخت سایت هستند.

آژانس خلاقیت نژودا با تیم متخصص و حرفه‌ای خود در حوزه ارائه راهکارهای دیجیتال و پیاده‌سازی آنها، خدمات طراحی وب‌سایت را متناسب با نیاز کسب و کار شما و اهداف آن ارائه می‌دهد. این خدمات تخصصی کلیه مراحل مشاوره، آنالیز کسب‌و‌کار، هدف‌گذاری و تعیین استراتژی، طراحی وب‌سایت مطابق سلیقه شما و استراتژی‌های تعیین شده و پشتیبانی از وب‌سایت را در بر می‌گیرد.

نژودا از ابتدا تا انتهای مسیر همراه شما است.

ما بزرگ فکر می‌کنیم، طراحی وب‌سایت و وب اپلیکیشن شما را مطابق نیازها، اهداف و ترند روز، هوشمندانه انجام می‌دهیم و خلاقیت و تخصص خود را در جهت توسعه و پیشرفت شما به کار می‌گیریم.

چرا طراحی سایت برای پیشرفت کسب و کار مهم است؟

وب‌سایت شما در واقع شعبهٔ دوم کسب و کار شما است. با توسعه و بهبود مداوم، رفع اشکالات به وجود آمده در وب‌سایت این امکان را خواهید داشت که سهم بزرگی از بازار را در دنیای آنلاین کسب کنید. سپردن خدمات طراحی سایت به نیروهای حرفه‌ای و باتجربه، بهترین راه برای داشتن یک وب‌سایت ایده‌آل است.

استفاده روزافزون از اینترنت، گسترش و پیشرفت تکنولوژی، تمایل بیشتر افراد به خرید آنلاین و دلایل دیگر، همه دست به دست هم داده‌اند تا برای معرفی بهتر برند و موفقیت کسب و کار، داشتن وب‌سایت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار باشد.

سفارش طراحی سایت همان چیزی است که این ارزش را برای شما به ارمغان می‌آورد و باعث می‌شود که از رقبای خود عقب نمانید.

اگر شما در گذشته برای کسب و کار خود، وب‌سایت راه‌اندازی کرده‌اید اما بازخوردی از آن نگرفته‌اید، برای توسعه و بهینه‌سازی سایت خود می‌توانید با ما در ارتباط باشید. در بسیاری از موارد، با بهینه‌سازی، توسعه و رفع مشکلات سایت قدیمی، می‌توان بازدهی آن را افزایش داد و آن را به یک سایت پربازدید تبدیل کرد.

متخصصین ما برای بهتر دیده شدن شما در فضای مجازی راهکارهایی کاربردی ارائه می‌دهند و برای داشتن یک وب‌سایت کامل در کنار شما هستند.

مزایای طراحی سایت نسبت به شبکه اجتماعی

وب سایت بهتر است یا شبکه‌های اجتماعی؟

برخی از افراد معتقدند که شبکه‌های اجتماعی بیشتر از وب‌سایت برای رشد کسب و کار مفید است و چه بسا با فعالیت در شبکه‌های اجتماعی نیازی به راه‌اندازی سایت نیست.

شاید در ابتدا این طور به نظر برسد که شبکه‌های اجتماعی برای رشد کسب و کار کافی هستند ولی اگر عمیق‌تر بنگرید متوجه خواهید شد که با طراحی سایت، همهٔ اختیارات و امتیازات آن دست خودتان خواهد بود و برای مدیریت آن به هیچ شخص یا سازمانی وابستگی ندارید، در حالی که در شبکه‌های اجتماعی تنها محتوا برای شماست و شما هیچ مالکیت و کنترلی بر سایر موارد ندارید.

بسیاری از مشتریان همیشه این سؤال را می‌پرسند که ما در شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام یا اینستاگرام فعال هستیم، آیا نیاز هست که سایت هم داشته باشیم؟ در جواب این سؤال باید گفت که گرچه شبکه‌های اجتماعی یکی از بهترین ابزارها برای برندسازی و دیجیتال مارکتینگ هستند، اما نکته قابل توجه این است که وب‌سایت در اعتمادسازی و آسان کردن فرایند خرید برای مشتریان بسیار کارآمدتر از شبکه‌های اجتماعی است. استفاده از این شبکه‌ها در کنار سایت تأثیرگذارتر است.

طراحی و توسعه وب سایت

زمانی که تصمیم می‌گیرید یک وب‌سایت برای کسب و کار خود راه‌اندازی کنید، باید یک طراح وب‌سایت حرفه‌ای داشته باشید تا این کار را برای شما انجام دهد. ممکن است طراح وب‌سایت، تسلط عمیق و کافی بر روی مباحث کدنویسی نداشته باشد و بیشتر روی عناصر گرافیکی وب‌سایت تمرکز کند. از طرف دیگر احتمال دارد شخصی که توسعه وب‌سایت را بر عهده دارد، تسلط بالایی بر کدنویسی داشته باشد ولی بر خلاف طراح وب‌سایت نگاه عمیقی به زیبایی بصری آن نداشته باشد.

ما در نژودا زیبایی بصری یک وب‌سایت را به اندازه کدنویسی اصولی، تمیز و صحیح مهم می‌دانیم، چون معتقدیم که گرافیک و زیبایی بصری یک وب‌سایت، لازمه یک کسب و کار است تا بتواند توجه مخاطبان را به خود جلب کند و از طرف دیگر معتقدیم که کدنویسی باید تمیز و اصولی را به کار برده شود.

در نژودا به عنوان یک شرکت تخصصی در زمینه طراحی وب‌سایت، همه موارد مورد نیاز برای عملکرد ایده‌آل یک وب‌سایت حرفه‌ای در کنار هم اجرا می‌شود تا سایت هم از لحاظ فنی کیفیت بالایی داشته باشد و هم از نظر ظاهری زیبا و کاربرپسند باشد.

خدمات ما در زمینه طراحی سایت عبارت‌اند از:

 • طراحی سایت وردپرس
 • طراحی سایت اختصاصی
 • طراحی سایت شرکتی
 • طراحی سایت فروشگاهی
 • طراحی وب اپلیکیشن

طراحی سایت ارزان قیمت

در بسیاری از تبلیغات ممکن است عباراتی مانند طراحی سایت رایگان، طراحی سایت ارزان یا فوری و عبارات مشابه را دیده باشید.

نکتهٔ که در مواجهه با چنین تبلیغاتی باید به خاطر داشته باشید این است که اکثر این تبلیغات از امکان طراحی و توسعه سایت بر اساس سلیقه و نیاز کاربر و راهبردهای اصولی برخوردار نیستند؛ بلکه از تعدادی قالب و فرمت یکسان برای همه مشتریان استفاده می‌کنند. همین مسئله باعث می‌شود سایت شما دارای ظاهری منحصر به فرد و کدنویسی اصولی نباشد و قیمت طراحی سایت به شدت کاهش پیدا کند.

نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که یکی از مهم‌ترین مراحل بعد از تحویل سایت مورد نظر، ارائه خدمات پشتیبانی و به‌روزرسانی آن است که بسیاری از شرکت‌هایی که طراحی سایت رایگان یا با قیمت پایین انجام می‌دهند، از چنین خدماتی برخوردار نیستند یا بابت آن هزینه زیادی دریافت می‌کنند.

طراحی سایت وردپرس

طراحی سایت وردپرس

برای ساخت سایت، روش‌ها و بسترهای متفاوتی وجود دارد. هر یک از این بسترها مزایا و معایبی دارد و باید با توجه به نیاز کسب و کار بهترین روش را برگزینید. وردپرس یکی از سیستم‌های مدیریت محتوا است که به شما کمک می‌کند سایت مورد نظرتان را با کاربری آسان ایجاد کنید. کار با پنل مدیریت وردپرس بسیار ساده و کاربر پسند است. برنامه‌نویس‌ها و طراحان حرفه‌ای نژودا، دانش و خلاقیت خود را به کار می‌گیرند تا یک سایت وردپرس جذاب و کاربردی متناسب با نیازها و اهداف شما طراحی کنند.

طراحی سایت اختصاصی

منحصر به فرد و خاص بودن در دنیای کسب و کار همان چیزی است که توجه مشتریان را به شما جلب خواهد کرد. سفارش طراحی سایت اختصاصی همان چیزی است که این تفاوت را برای شما به ارمغان می‌آورد و باعث می‌شود که دقیقاً همان سایتی را داشته باشید که می‌خواهید. در این شیوه طراحی، خبری از قالب‌های آماده نیست و همه‌چیز درست مطابق سلیقه، نیازها و اهداف شما، پیاده‌سازی می‌شود.

طراحی سایت فروشگاهی

امروزه فرهنگ خرید آنلاین و استفاده از فروشگاه‌های اینترنتی بین مردم کاملاً شکل گرفته است؛ بنابراین بسیاری از فروشگاه‌ها ترجیح می‌دهند یک سایت فروشگاهی داشته باشند تا بخشی از درآمد خود را هم از فروش آنلاین کسب کنند. طراحی جذاب، کاربردی و امن از مهم‌ترین فاکتورهایی است که باید در طراحی سایت فروشگاهی در نظر گرفته شود. ما در نژودا به کمک کارشناسان حرفه‌ای خود، همه فاکتورهای مهم برای یک سایت فروشگاهی را به شکل اصولی اجرا می‌کند تا در مسیر فروش آنلاین، خیالتان از همه چیز راحت باشد.

طراحی سایت شرکتی

با طراحی سایت شرکتی، برند خود را در ذهن مشتریان جاودانه کنید، با مشتریان یا کاربران خود بهتر ارتباط برقرار کنید، اطلاعاتی از قبیل کاتالوگ محصولات یا تصاویر لازم را در دسترس تمام کاربران قرار دهید و مهم‌تر این که به طیف وسیعی از افراد در سراسر دنیا خود را معرفی می‌کنید.

6 مرحله اساسی طراحی سایت در نژودا

6 مرحله اساسی طراحی سایت در نژودا

شش مرحله اساسی که ما در نژودا برای هر کسب و کاری به آن توجه می‌کنیم عبارت است از:

 1. شناخت اهداف و نیازهای کسب و کار
 2. تحلیل رقبا در صورت درخواست
 3. طراحی گرافیکی سایت، طراحی اختصاصی قالب و شخصی سازی آن
 4. کدنویسی وب‌سایت به روش اصولی
 5. توجه به امنیت سایت و تأمین آن
 6. تأیید طرح نهایی توسط کارفرما
 7. راه‌اندازی وب‌سایت
 8. آموزش کار با سیستم سایت

قیمت طراحی سایت

تعیین قیمت طراحی سایت به عوامل متفاوتی بستگی دارد و از آنجایی که در نژودا، همه پروژه‌ها به صورت اختصاصی پیاده‌سازی می‌شوند، برای اطلاع از قیمت دقیق، لازم است با مشاوران ما در تماس باشید تا طی یک جلسه آنلاین یا حضوری، نیازها و اهداف کسب و کار شما مشخص شده و بر اساس پلن مورد نیاز شما، هزینه آن تعیین شود. همچنین می‌توانید به صورت تلفنی با کارشناسان ما در تماس باشید.

آیا پس از طراحی سایت به پشتیبانی نیاز دارید؟

پس از اتمام فرایند طراحی وب‌سایت، ماجرا تازه شروع می‌شود. علاوه بر آپدیت و به‌روزرسانی‌های مداوم، ممکن است نیاز به توسعه و بهبود سایت باشد. مثلاً با توجه به بازخورد مشتریان ممکن است لازم باشد قسمت‌هایی اضافه یا کم شود. این جاست که وجود یک شرکت قوی برای توسعه وب‌سایت و وب اپلیکیشن حس می‌شود و می‌تواند برای حضور پررنگ‌تر کسب و کار شما در این فضا بسیار مهم باشد.

همچنین کار با سیستم مدیریتی سایت به طور کامل توسط کارشناسان پشتیبانی شرکت به شما آموزش داده می‌شود. پس از این که وب‌سایت راه‌اندازی شد، قادر خواهید بود مطالب و محتوای دلخواه خود را در سایت بارگذاری کنید، به طور مثال اگر یک سایت فروشگاهی دارید بعد از آموزش می‌توانید قیمت اجناس و کالاها را خودتان به‌روزرسانی کنید.

 

چرا

طراحی سایت نژودا؟

ما قدمت 15 ساله داریم. سابقه‌ی طراحی سایت و نمونه‌ پروژه‌های انجام‌شده توسط آژانس نژودا گواه حسن انجام کار ماست. ما به چالش‌ها، فرصت‌ها و فرآیندهای لازم برای پروژه‌های وب‌سایت آشنایی کافی داریم. به فضای آنلاین و طراحی سایت مسلط هستیم. شناخت، تجربه و حضور تیم متخصص نژودا در حوزه‌ی فضای آنلاین به اجرا و پیاده‌سازی حرفه‌ای طراحی وب‌سایت شما کمک می‌کند. مشتری را در الویت می‌گذاریم الویت انجام کار هنگام طراحی وب‌سایت برای ما مشتری است و در مرکزیت توجه ما قرار دارد. ما تعهد و توجه خود را با پایبندی به زمان‌بندی، احترام و کیفیت نشان می‌دهیم.

طراحی سفارشی سایت

وب‌سایت شما مطابق با نیازها و اهداف کسب‌و‌کار شما طراحی می‌شود. بدین‌ترتیب هویت منحصربه‌فرد برند شما در فضای آنلاین حفظ می‌شود و مطابق با سلیقه‌ی شما به مخاطبان‌تان ارائه می‌شود.

طراحی ریسپانسیو (واکنشگرا)

سایت شما مطابق با استانداردهای ریسپانسیو یا واکنش‌گرا طراحی می‌شود. بدین‌ترتیب وب‌سایت شما در همه‌ی دستگاه‌های هوشمند اعم از لپ‌تاپ‌، کامپیوتر خانگی، تبلت و گوشی‌های هوشمند به درستی نمایش داده شود.

سوالات متداول طراحی سایت

برخی سوالات که ممکن است برای شما پیش آمده است

مدت زمان پشتیبانی شما از وب‌سایت بعد از تحویل چقدر است؟

به‌طور متوسط 6 ماه پس از تحویل، پشتیبانی سایت منقضی خواهد شد. چنان‌چه تمایل به تمدید پشتیبانی توسط نژودا هستید، قرارداد جدیدی مطابق با خواست شما تنظیم خواهد شد.

راه ارتباطی با اعضای تیم فنی و مدیر پروژه از چه طریقی میسر است؟

پس از منعقد شدن قرارداد میان نژودا و شما، راه‌های دسترسی به مدیر پروژه و تیم فنی مطابق با بندهای قرارداد امکان‌پذیر می‌شود.

امکان راه‌اندازی وب‌سایت برای چه کسب‌و‌کارهای برای شما وجود دارد؟

در حال حاضر امکان طراحی و پیاده‌سازی وب‌سایت و توسعه‌ی آن برای کسب‌و‌کارهای مختلف در ابعاد کوچک، متوسط و بزرگ در نژودا وجود دارد. هم‌چنین می‌توان به طراحی سایت فروشگاهی، اختصاصی، شرکتی، وب اپلیکیشن، پرتال و صنعتی نیز اشاره کرد.

هزینه‌ی وب‌سایت بر اساس چه معیارهایی محاسبه می‌شود؟

هزینه‌ی لازم برای راه‌اندازی وب‌سایت شما مطابق با ابعاد کار شما، سفارشی‌سازی و مدت زمان تحویل محاسبه می‌شود. تلاش ما در نژودا این است که هزینه‌های مرتبط منصفانه و معقول باشد.

چه مدت زمانی لازم است تا وب‌سایت ما شروع به کار کند؟

به‌طور متوسط 1 تا 2 ماه مدت‌زمان لازم است تا یک وب‌سایت راه‌اندازی شود. چنان‌چه برنامه‌ی شما به‌نحوی است که نیاز به راه‌اندازی سریع‌تری دارید، امکان مذاکره و تغییر گزینه‌ها وجود دارد.

امتیاز شما به این صفحه