خدمات

طراحی سایت

امروزه یکی از اصلی‌ترین عوامل موفقیت یک برند، حضور و فعالیت آنلاین آن در فضای مجازی است. وب‌سایت، ابزار قدرتمندی برای ارائه تصویر مناسبی از هویت یک برند در فضای دیجیتال است. "نژودا" با جمعی از متخصصین در حوزه ارائه راهکارهای دیجیتال و پیاده‌سازی آن، خدمات مرتبط با طراحی وب‌سایت را ارائه می‌دهد. این خدمات تخصصی شامل مشاوره با متخصصان این حوزه، تحلیل کسب‌و‌کار شما برای حضور در فضای آنلاین، طراحی و پیاده‌سازی وب‌سایت مطابق سلیقه شما و پشتیبانی از وب‌سایت شماست. هدف ما فراهم آوردن زیرساخت‌های لازم بر بستر وب در جهت توسعه کسب‌و‌کار شماست. این هدف بر اساس خلاقیت و در راستای سودآوری شما طراحی شده است. خدماتی که در این راستا در نژودا به شما ارائه می‌شود شامل توسعه back-end و front-end است. ما بزرگ فکر می‌کنیم، طراحی وب‌سایت شما را مطابق ترندهای روز، هوشمندانه انجام می‌دهیم و با سرعت بالا آن را در پلتفرم‌های دیگری مانند گوشی‌های هوشمند توسعه می‌دهیم. در راه‌اندازی و طراحی وب‌سایت شما به عملکرد، امنیت، سفارشی بودن و ابعاد پروژه شما توجه کافی داریم.

چرا نیاز به طراحی وب سایت دارید ...؟

شرکت فناوری اطلاعات نژودا

دسترسی 24 ساعته در هر روز هفته

یکی از بزرگ‌ترین مزایای داشتن یک وب‌سایت همراهی همیشگی مشتریان است. امروزه در دسترس بودن در هر زمان و مکان برای یک برند یک الزام برای جلب نظر مشتریان است. وب‌سایت یک برند این امکان را برای مشتری شما به‌وجود می‌آورد تا احساس دسترسی و همراهی را تقویت کند.

ظاهر حرفه‌ای یک برند

تاسیس یک وب‌سایت نیز باعث اعتبار و شهرت یک برند است. وب‌سایت به جلب‌نظر طیفی از مشتریان که به حضور و خرید در فضای آنلاین علاقه‌مند هستند نیز کمک می‌کند. توجه به مشتریان با نیازهای متفاوت به برند ظاهری موجه‌تر و حرفه‌ای تر می‌بخشد.

مرجع حوزه کسب و کار خود باشید

چنان‌چه برای برند کسب‌و‌کار خود وب‌سایت قدرتمندی داشته باشید، شانس مطرح شدن در حوزه کاری‌تان افزایش می‌یابد. چراکه با درج مقالات و فعالیت در حوزه‌ی کاری‌تان امکان تبدیل کردن مشتریان بالقوه به خریدار فراهم می‌شود. این تبدیل از طریق موتور جستجوی گوگل اتفاق می‌افتد.

تجزیه و تحلیل رفتارهای مشتری

یکی از مزایای فضای دیجیتال امکان ثبت و ضبط اطلاعات است. این اطلاعات ابزار قدرتمندی را برای تحلیل نیازها و خواسته‌های مشتری در اختیار شما می‌گذارد. با تجزیه و تحلیل این داده‌ها فرصت اصلاح و رشد برای کسب‌و‌کار شما نسبت به فضای فیزیکی افزایش پیدا می‌کند.

دریافت اطلاعات از مشتری

روند ثبت اطلاعات مشتریان شما به‌صورت فیزیکی سخت است. افراد علاقه‌ی چندانی به ارائه اطلاعات به کسب‌و‌کارها ندارند. اما در فضای دیجیتال چندان عجیب و سخت نیست. از همین‌رو امکان داشتن یک بانک اطلاعاتی از مشتریان به شما کمک می‌کند تا بتوانید راهکارهای بهتری را به‌وجود آورید.

کاهش هزینه‌های زمانی و مالی

با راه‌اندازی یک وب‌سایت هزینه‌های مالی شما بسیار کم تر از زمانی است که یک فروشگاه را راه‌اندازی کنید. هم‌چنین سیستم یک وب‌سایت اتوماتیک است و هم‌زمان کاربران بسیاری را پوشش می‌دهد. بنابراین محدودیت‌های مرتبط با کسب‌و‌کارهای فیزیکی توسط یک وب‌سایت مناسب پوشش داده می‌شود.

مراحل طراحی سایت

اختصــــــــــاصی

طراحی وب سایت اختصاصی شما
در 4 مرحله انجام می شود

01

جلسه مشاوره

فرم درخواست طراحی وب سایت را برای ما ارسال می‌کنید. مشاوران ما با شما جلسه‌ خواهند داشت. طی این جلسه‌ها کسب‌و‌کار، مخاطبان و نیازهای شما را مورد تحلیل و بررسی قرار می‌دهیم.

02

طراحی نسخه اولیه

وب‌سایت شما بر اساس سلیقه‌ و کسب‌و‌کار شما طراحی می‌شود. نسخه‌ی اولیه‌ وب‌سایت به شما ارائه شده تا در صورت صلاح‌دید شما و مشاور تغییرات لازم داده شود.

03

ارائه نسخه نهایی

نسخه‌ی نهایی وب‌سایت پس از اعمال تغییرات لازم به شما ارائه می‌شود. هم‌چنین نحوه کار با وب‌سایت توسط کارشناسان آموزش ما به تیم شما به‌صورت کامل، آموزش داده خواهد شد.

04

پشتیبانی

کار ما با شما تازه شروع شده است. برای پشتیبانی و دیگر راهکارهای مبتنی بر فضای دیجیتال همراه شما هستیم. مسیرهای ارتباطی با متخصصان ما همیشه فعال است.

وب سایت  شما در واقع شعبه ی دوم فروشگاه یا شرکت شما در فضای مجازی می باشد. با توسعه و بهبود مداوم، رفع اشکالات به وجود آمده در وب سایت این امکان را خواهید داشت که سهم بزرگی از بازار را در دنیای آنلاین کسب کنید.
بنابراین بسیار مهم است که نحوه ی طراحی وب سایت شما متناسب با نوع شغل و کسب وکار تان باشد. سپردن خدمات طراحی سایت به یک شرکت زبده و با تجربه، بهترین راه برای داشتن یک وب سایت ایده آل است. به این صورت دیگر نگرانی برای توسعه و نگهداری از آن در آینده نخواهید داشت.
هویت مجازی که از طریق طراحی وب سایت برای کسب و کار یا سازمان شما ایجاد می شود، می تواند در موفقیت شما نقش کلیدی و مهمی را ایفا کند.
تعدادی از افراد معتقدند که شبکه های اجتماعی نقش پر رنگ تری در توسعه کسب و کار نسبت به وب سایت دارد و چه بسا با فعالیت در شبکه های اجتماعی نیازی به راه اندازی سایت نیست. شاید در ابتدا این طور به نظر برسد که شبکه های اجتماعی برای برقراری ارتباطات مناسب و کافی هستند ولی اگر عمیق تر بنگریم متوجه موضوع مهمی خواهیم شد. ممکن است در آینده، شبکه های اجتماعی که شما روی آن از نظر مالی و زمانی سرمایه گذاری کردید، سرویس خود را قطع کند یا بنا به هر دلیلی، از ارائه خدمات جدید بپرهیزد. در این صورت کسب و کار شما به خصوص اگر نوپا باشد، در خطر خواهد بود. این جاست که اهمیت راه اندازی وب سایت مشخص می شود چرا که با طراحی سایت، همه ی اختیارات و امتیازات آن دست خودتان خواهد بود و برای مدیریت آن به هیچ شخص یا سازمانی وابستگی ندارید.

طراحی و توسعه وب سایت

ممکن است طراح وب سایت شما، در اکثر موارد تسلط عمیقی بر روی مباحث کد نویسی نداشته باشد و بیشتر بروی المان ها و عناصر گرافیکی وب سایت تمرکز کند. از طرفی احتمال دارد شخصی که توسعه ی وب سایت را بر عهده دارد تسلط بالایی در زمینه کد نویسی داشته باشد ولی بر خلاف طراح وب سایت نگاه عمیقی به زیبایی بصری آن نداشته باشد.
خوشبختانه ما در نژودا در تمام سال های فعالیت خود، در کنار طراحی سایت به توسعه وب سایت نیز اهمیت داده ایم، چون همواره معتقدیم که نه تنها باید گرافیک و زیبایی های بصری را برای طراحی سایت در نظر گرفت بلکه باید کد نویسی تمیز و اصولی را به کار برد.
حال سوالی که ممکن است برای شما پیش آید این است که پروژه به چه کسی سپرده شود؟ طراح یا برنامه نویس؟
لازم به ذکر است که در نژودا به عنوان یک شرکت تخصصی در زمینه ی طراحی وب سایت، همه ی موارد مورد نیاز برای پیاده سازی یک وب سایت حرفه ای در کنار هم اجرا می شود تا سایت هم از لحاظ فنی در سطح کیفی بالا باشد و هم از نظر ظاهری زیبا و کاربر پسند باشد.

طراحی سایت رایگان

ممکن است عباراتی مانند طراحی سایت رایگان، طراحی سایت ارزان یا فوری و عباراتی از این دست را دیده باشید. ولی نکته‌ای که در هنگام انتخاب یک شرکت طراحی سایت باید مد نظر قرار دهید، ارائه توسعه و پشتیبانی وبسایت راه اندازی شده است. این مسئله به ظاهر ساده بسیار عامل مهم و تاثیر گذاری می باشد.

طراحی انواع سایت با وردپرس

برای پیاده سازی سایت، راه ها و بسترهای متفاوتی وجود دارد. هر کدام از این بستر ها مزایا و معایبی دارد که باید بر حسب نوع نیاز خودتان بهترین روش را بر گزینید. طراحی سایت با ورد‍‍پرس یکی از سیستم‌های مدیریت محتوای کاربر پسند می باشد. همچنین کاربری آسان در بخش پنل مدیریت سایت به محبوبیت آن می افزاید. متخصصین ما با توجه به نوع نیاز و مدل کسب و کار شما از زبان برنامه نویسی مورد نیاز استفاده می کنند. مثلا از زبان های برنامه نویسی دیگری مانند Nodejs در کنار وردپرس که با زبان برنامه نویسی PHP پیاده‌سازی شده است، بهره می برند.

طراحی انواع سایت اختصاصی

چه در دنیای مجازی و چه در واقعیت تفاوت و خاص بودن در دنیای کسب و کار همان چیزی است که توجه مشتریان را به شما جلب خواهد کرد. سفارش طراحی سایت اختصاصی همان چیزی است که این تفاوت را برای شما به ارمغان می‌آورد و باعث می‌شود که دقیقا همان سایتی را که می‌خواهید داشته باشید. در این شیوه طراحی، خبری از قالب‌های آماده نیست و همه‌چیز درست مطابق سلیقه شما همان‌طور که در رویاهایتان می‌دیدید پیاده‌سازی می‌شود. نژودا در مسیر پیاده‌سازی آنچه در سر دارید در کنار شماست تا خیلی زود از رقبای فعال در کسب و کار خود جلو بزنید.

طراحی انواع سایت فروشگاهی

امروزه با افزایش تقاضا و تمایل برای خرید آنلاین، اکثر فروشگاه ها اقدام به راه اندازی و طراحی سایت‌ فروشگاهی و آنلاین کرده اند  و حجم عظیمی از فروش خود را به صورت آنلاین دارند. داشتن یک وبسایت فروشگاهی با طراحی کاربر پسند، جذاب و امن از اهمیت ویژه ای برای آن ها محسوب می شود.

طراحی انواع سایت شرکتی

با راه اندازی و طراحی سایت شرکتی، برند خود را در ذهن مشتریان جاودانه کنید، با مشتریان یا کاربران خود در ارتباط بیشتری باشید، اطلاعاتی از قبیل کاتالوگ محصولات و تصاویر را در دسترس تمام کاربران قرار دهید و مهم‌تر اینکه به طیف وسیعی از افراد در سراسر دنیا دست پیدا کنید.

طراحی وب سایت

آیا پس از طراحی سایت به پشتیبانی نیاز دارید؟

پس از این که طراحی وبسایت تمام و راه اندازی شد، کار به همین جا ختم نمی شود و این شروع ماجراست.  علاوه بر آپدیت و به روز رسانی های مداوم، ممکن است نیاز به توسعه و بهبود سایت باشد. مثلا با توجه به بازخورد مشتریان ممکن است لازم باشد قسمت هایی اضافه یا کم شود. این جاست که وجود یک شرکت قوی برای توسعه ی وب سایت و اپلیکیشن حس می شود و می تواند برای حضور پر رنگ تر کسب و کار شما در این فضا بسیار مهم باشد.

همچنین کار با سیستم‌ مدیریتی سایت به طور کامل توسط کارشناسان پشتیبانی شرکت برایتان شرح داده خواهد شد. پس ازاینکه وبسایت راه اندازی شد، قادر خواهید بود مطالب و محتوای دلخواه خود را در سایت بارگذاری کنید، به طور مثال اگر سایت فروشگاهی در اختیار دارید بعد از آموزش می توانید قیمت اجناس و کالاها را خودتان به روزرسانی کنید.

6 قدم اساسی برای طراحی سایت در نژودا:

شش قدم اساسی که ما در طراحی سایت نژودا برای هر کسب و کاری انجام می دهیم:

۱. شناخت اهداف و نیازهای کسب و کار شما
اولین و مهمترین قدم قبل از ارائه خدمات طراحی سایت، این است که علاوه بر نوع کسب و کار، دلیل شما از راه اندازی سایت مشخص و بررسی شود تا بهترین و کاربردی ترین راه حل برای آن ارائه شود. در این مرحله کارشناسان ما از شما در طی جلسه ای سوالات مرتبط و لازم را می پرسند تا چارچوب اولیه مشخص شود. سوالاتی از جمله :

 1. حوزه ی کاری شما
 2. آیا وب سایتی در حال حاضر در اختیار دارید؟
 3. هدف شما از راه اندازی وب سایت چیست؟
 4.  مخاطبین هدف شما چه کسانی هستند؟
 5.  رقبای اصلی شما چه کسانی  هستند؟
 6. وجه تمایزتان نسبت به رقبا؟
 7. دریافت اطلاعات مربوط به جزئیات محصول و شرح کلی کسب و کار

۲. ارائه لیستی از امکانات مورد نیاز سایت
بسته به نوع کسب و کار و سایتی که برای توسعه ی کسب و کار خود نیاز دارید، متخصصین ما امکانات لازم را برای شما در وب سایت ایجاد می کنند. به طور مثال در سایت های فروشگاهی امکانات متفاوتی از جمله درگاه پرداخت اینترنتی،  سبد خرید،  ماژول حرفه ای فیلتر و مقایسه محصولات، سیستم اعمال تخفیف، لیست علاقمندی ها و غیره مورد نیاز است که بنا به نوع نیاز شما مشخص می شود.

۳. طراحی گرافیکی سایت
توجه به جلوه های بصری وب سایت از جمله مواردی است که در جذب کاربر و مشتری نقش مهمی را بر عهده دارد.
بخصوص در فروشگاه های آنلاین، این موضوع برای جذب کاربران بسیار مهم است. در صورتی که سایت از نظر رابط کاربری (UI) و تجربه کاربری (UX) در سطح بالایی باشد و از استانداردهای روز دنیا پیروی کند، می توان گفت که مسیر موفقیت در تجارت الکترونیک پیش روی شماست.
برخی از نکات مهم گرافیکی که باید در طراحی وب سایت مدنظر قرار داد عبارتند از:
۱. استفاده از رنگ های مناسب با هویت کسب و کار شما در ساختار سایت
۲. استفاده از فیلم و انیمیشن در طراحی
۳. قسمت بندی کردن صفحات مختلف
۴. طراحی منوهای کاربردی و واضح

۴. پیاده سازی کد وب سایت

بعد از این که طرح اولیه و فایل PSD صفحات وبسایت شما  توسط تیم گرافیک آماده شد، تیم توسعه دهنده وب سایت شرکت نژودا، شروع به کدنویسی و پیاده سازی المان های مختلف داخل سایت می کند. بسیار مهم است که در حین کد نویسی به مسائل زیر توجه شود:

 • داشتن سرعت بالای لود
 • ریسپانسیو یا واکنش گرا بودن
 • داینامیک بودن وب سایت
 • دارا بودن امکان بلاگ نویسی
 • کد نویسی استاندارد و تمیز

۵. تایید طرح نهایی توسط کارفرما

پس از این که طراحی وبسایت به پایان رسید، در جلسه ای با کارفرما، تمام موارد داخل سایت بررسی و آنالیز می شود. اگر ماژول یا آیتمی نیاز به ویرایش داشته باشد یا نیاز به حذف یا اضافه شدن داشت، این امکان فراهم خواهد بود.

۶. راه اندازی وب سایت و آغاز پشتیبانی
پشتیانی از خدمات در زمینه ی طراحی و پیاده سازی وب سایت از الویت های مهم برای هر شرکت حرفه ای است. در شرکت نژودا نیز پشتیبانی از خدمات در بستر های متفاوت از جمله تیکتینگ، شبکه های اجتماعی، ایمیل، تماس تلفنی و غیره برای مشتریان ارائه می شود. خوشبختانه واحد پشتیبانی ما به صورت روزانه، خدمات به روز رسانی مورد نیاز برای سایت و مسائل امنیتی را چک و بررسی می نماید. برخی از خدمات تیم پشتیبانی ما در صورت درخواست مشتریان عبارتند از:

 •  بکاپ گیری از اطلاعات سایت
 •  نظارت و ارتقای هاست در صورت نیاز
 •  پیگیری و بررسی عملکرد وب سایت
 • تحلیل سئو سایت
 • به روز رسانی محتوا
 •  به روز رسانی امنیت سایت

اهمیت راه اندازی وب سایت

اهمیت داشتن وب سایت در هر  شغل، بیزینس یا صنفی بر هیچ کس پوشیده نیست. استفاده روز افزون از اینترنت، گسترش  و پیشرفت تکنولوژی، پر مشغله شدن و تمایل بیشتر افراد به خرید آنلاین و دلایل دیگر، همه دست به دست هم داده اند تا برای معرفی بهتر برند و کسب کارتان به دنیای مجازی، داشتن وبسایت از اهمیت ویژه ای برخوردار باشد.

سفارش طراحی سایت همان چیزی است که این ارزش را برای شما به ارمغان می‌آورد و باعث می‌شود که از رقبای خود عقب نمانید. اگر شما در گذشته برای کسب و کار خود، وب سایت راه اندازی کرده اید اما بازخوردی از آن نداشته اید، برای توسعه و بهینه سازی سایت پیشین خود می توانید با ما در ارتباط باشید. متخصصین ما برای بهتر دیده شدن شما در فضای مجازی راه کارهایی کاربردی ارائه می دهند و  برای داشتن یک وبسایت کامل در کنار شما هستند. نژودا در مسیر پیاده‌سازی آنچه در سر دارید در کنار شماست تا خیلی زود از رقبای فعال در کسب و کار خود جلو بزنید.

راه اندازی وب سایت

داشتن سایت یا شبکه‌های اجتماعی؟

عده‌ای از مشتریان این سؤال را می پرسند که ما در شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام یا اینستاگرام فعال هستیم، آیا نیاز هست که سایت هم داشته باشیم؟ در جواب این سؤال باید گفت که هر چند که شبکه‌های اجتماعی بهترین ابزار از لحاظ بهبود ارتباطات با مشتریان هستند ولی از نظر انجام فرایندهایی مانند فروش اینترنتی به طور مستقیم نمی توانند کمکی کنند. به همین دلیل استفاده از آن‌ها در کنار سایت می تواند بیشتر تاثیرگذار و مهم باشد.

قیمت طراحی سایت

تخمین قیمت پیاده‌سازی یک سایت به عوامل متفاوتی مانند ماژول یا پلاگین های مورد استفاده بستگی دارد و از آنجایی که در شرکت طراحی سایت نژودا، همه ی پروژه ها به صورت اختصاصی پیاده‌سازی می‌شوند برای اطلاع از قیمت دقیق، لطفاً با ما در تماس باشید تا در جلسه‌ای حضوری بتوانیم پلن مورد نیاز برای کسب و کار شما در فضای مجازی ترسیم کنیم.

انتظارات از یک شرکت طراحی سایت

 • رعایت اصول کدنویسی در هنگام پیاده‌سازی
 • تغییر و اصلاح وبسایت پس از طراحی اولیه بنا به خواست مشتری
 • طراحی اختصاصی قالب و شخصی سازی آن
 • امنیت سایت
 • آموزش کار با سیستم سایت
 • تحلیل رقبای کاریتان در صورت درخواست شما

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یا سئو سایت

در صفحه خدمات سئو سایت به طور کامل درباره اهمیت بهینه سازی سایت و ارتقا جایگاه سایت در گوگل توضیح داده شد ولی باز اشاره به این نکته مهم خالی از لطف نیست که داشتن یک وبسایت بدون رتبه و جایگاه در گوگل برابر با نداشتن وبسایت می باشد. به همین علت پیشنهاد ما به شما پس از راه اندازی کامل وبسایت، اقدام به سئو یا بهینه سازی آن است.
رعایت اصول کدنویسی در تمامی پروژه های طراحی سایت اولویت دارد و از همان ابتدا سایت‌ها به صورت بهینه، پیاده‌سازی می‌شوند تا در آینده برای سئوی سایت مشکلی پیش نیاید.

چرا

طراحی سایت نژودا؟

ما قدمت 15 ساله داریم. سابقه‌ی طراحی سایت و نمونه‌ پروژه‌های انجام‌شده توسط آژانس نژودا گواه حسن انجام کار ماست. ما به چالش‌ها، فرصت‌ها و فرآیندهای لازم برای پروژه‌های وب‌سایت آشنایی کافی داریم. به فضای آنلاین و طراحی سایت مسلط هستیم. شناخت، تجربه و حضور تیم متخصص نژودا در حوزه‌ی فضای آنلاین به اجرا و پیاده‌سازی حرفه‌ای طراحی وب‌سایت شما کمک می‌کند. مشتری را در الویت می‌گذاریم الویت انجام کار هنگام طراحی وب‌سایت برای ما مشتری است و در مرکزیت توجه ما قرار دارد. ما تعهد و توجه خود را با پایبندی به زمان‌بندی، احترام و کیفیت نشان می‌دهیم.

طراحی سفارشی سایت

وب‌سایت شما مطابق با نیازها و اهداف کسب‌و‌کار شما طراحی می‌شود. بدین‌ترتیب هویت منحصربه‌فرد برند شما در فضای آنلاین حفظ می‌شود و مطابق با سلیقه‌ی شما به مخاطبان‌تان ارائه می‌شود.

طراحی ریسپانسیو (واکنشگرا)

سایت شما مطابق با استانداردهای ریسپانسیو یا واکنش‌گرا طراحی می‌شود. بدین‌ترتیب وب‌سایت شما در همه‌ی دستگاه‌های هوشمند اعم از لپ‌تاپ‌، کامپیوتر خانگی، تبلت و گوشی‌های هوشمند به درستی نمایش داده شود.

سوالات متداول طراحی سایت

برخی سوالات که ممکن است برای شما پیش آمده است

مدت زمان پشتیبانی شما از وب‌سایت بعد از تحویل چقدر است؟

به‌طور متوسط 6 ماه پس از تحویل، پشتیبانی سایت منقضی خواهد شد. چنان‌چه تمایل به تمدید پشتیبانی توسط نژودا هستید، قرارداد جدیدی مطابق با خواست شما تنظیم خواهد شد.

راه ارتباطی با اعضای تیم فنی و مدیر پروژه از چه طریقی میسر است؟

پس از منعقد شدن قرارداد میان نژودا و شما، راه‌های دسترسی به مدیر پروژه و تیم فنی مطابق با بندهای قرارداد امکان‌پذیر می‌شود.

امکان راه‌اندازی وب‌سایت برای چه کسب‌و‌کارهای برای شما وجود دارد؟

در حال حاضر امکان طراحی و پیاده‌سازی وب‌سایت و توسعه‌ی آن برای کسب‌و‌کارهای مختلف در ابعاد کوچک، متوسط و بزرگ در نژودا وجود دارد. هم‌چنین می‌توان به طراحی سایت فروشگاهی، اختصاصی، شرکتی، وب اپلیکیشن، پرتال و صنعتی نیز اشاره کرد.

هزینه‌ی وب‌سایت بر اساس چه معیارهایی محاسبه می‌شود؟

هزینه‌ی لازم برای راه‌اندازی وب‌سایت شما مطابق با ابعاد کار شما، سفارشی‌سازی و مدت زمان تحویل محاسبه می‌شود. تلاش ما در نژودا این است که هزینه‌های مرتبط منصفانه و معقول باشد.

چه مدت زمانی لازم است تا وب‌سایت ما شروع به کار کند؟

به‌طور متوسط 1 تا 2 ماه مدت‌زمان لازم است تا یک وب‌سایت راه‌اندازی شود. چنان‌چه برنامه‌ی شما به‌نحوی است که نیاز به راه‌اندازی سریع‌تری دارید، امکان مذاکره و تغییر گزینه‌ها وجود دارد.

امتیاز شما به این صفحه